Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 56 10
Μασατζίδικα 50198
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωτη επισκεψη στο εν λογω μασατζιδικο ηστερα απο ενα βραδυ βασανιστηριου και σκεψεων...ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα.Μπαινω που λετε στο χωρο,στην υποδοχη μια κοπελα με ροζ μαλλι, ξυρισμενο απτα πλαγια,σαν πανκ θα ελεγα.Βυζαρες.Δε ξερω αν ειναι η τσατσα αλλα εγω την επαιρνα ανετα και αν καποιος καταλαβε πια λεω ας στηλει πληροφοριες.Τελος παντων, καθομαι στο σαλονι.Γινοταν λιγο ενας χαμος.Ηταν 6-7 κορασιδες αλλες ντυμενες αλλες ατιμελητες...παρατηρω οτι ηταν ενα παλικαρι μεσα και μολις εβγαινε.Μ εκανε εντυπωση οτι μολις τον ξεπροβοδιζαν τον καληπτανε κανα δυο τρεις απτα κοριτσια.Ο Σαμαρας ηταν και κανανε ετσι??!!!ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΧμμμ;Χμμμ;Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Μετα απο αυτα φωναζει τα κοριτσια η κοπελα-τσατσα (φανταζομαι).Ξεκιναει η πασαρελα.Πρωτη ειναι η Αννα και λεω απο μεσα μου ¨ε χεσε με ρε φιλε πρωτη πρωτη αυτο το κορμι σιγα μη καταλαβω τις αλλες,χαχα" και ετσι εγινε.Παιρνω την Αννα.Με παει στα ενδοτερα.Μου δινει πετσετα και παντοφλες.Ηταν κλειστο το κλιμα και με ρωτησε αν θελω να το ανοιξουμε.Εννοειται τις λεω, θα λιποθυμισουμε αλλιως απτη ζεστη.Κανω μπανιο και περιμενω.Ερχεται μετα απο λιγο...Ενταξει λεω ,περιμενω πως και πως τα βασικα.Σιγα τη μασαζ θα κανει.Με αρχιζει σε κατι τριψυματα...αστα να πανε.Δυνατα χερια η ατιμη.Ετσι μ αρεσει δλδ..δυνατα.κοντεψα να κοιμηθω...σιγουρα ξεπιαστηκα..καποια στιγμη ερχεται απο μπροστα μου και μ εκανε μασας..εκει αρχιζα να χαιδευω...ε μετα απο λιγο για να μη τα πολυλογω βρεθηκαμε στο καναπε να μ παιρνει πιπα στα τεσσερα...απιστευτη πιπα η μικρη.με σκουφο λογω οτι μετα τα κρουσματα aids λεει οτι δεν κανουν χωρις προφυλαξη.Τη πηρα και πανω μου οπου ετσι κατεθεσα..συνεχεια με μπανακι μαζι,5-6 μαλακιες για κουβεντα.Ωραια κοπελιτσα παιδια.Τα Ελληνικα της λιγο φτωχα.Βυζακι πιπινιου...Μουνακι ροζαλι...κωλαρακι λαχταριστο.Αν εχεις αντοχες μεγαλες ειναι απο αυτες που τις κανεις οτι θες..τη πιανεις στα χερια και τη κανεις σβουρες..Σορρυ αν γραφω αερολογιες αλλα δεν ειμαι ακομα εμπειρος στο να γραφω περιγραφες..
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 18, 2012
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
57
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού