Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 8 10
Μασατζίδικα 30138
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ειπα να περασω για το value for money που προσφερει το μαγαζι
Κουβεντουλα με την σεριφισα για κανα 10λεπτο για τα παντα,απο προγραμματα μεχρι επαγγελματικη αποκατασταση στις δυσκολες μερες που ερχονται.
Μου παρουσιαζει δυο μιλφοθεραπευτριες παολα και μαρια και λεει οτι αλλες δυο δουλευουν.Δεν συγκινηθηκα ιδιαιτερα ειναι η αληθεια αλλα λογω δελεαρ τιμης-χρονου και περιβαλλοντος(μασαζοκρεβατο-στρωμα-κερια και λιβανια)ειπα να δοκιμασω.Επιλεγω μαρια με γλυκο σχετικα προσωπο και βυζια που ξεχειλιζαν.Βεβαια οταν μου ειπε για ελλαδα αρχισαν να με ζωνουν τα φιδια αν και δεν ειμαι σιγουρος για το ελλαντα.
Στο μασαζ περιμενα κατι πιο επαγγελματικο,η ελληνικη αγγαρεια και βουβαμαρα ξεχειλιζε μαζι με του ς βυζους.
Περναμε σε φραπα οπου με τους βυζους στη μουρη η κατασταση βελτιωθηκε.Στο τελευταιο ημιχρονο οπου βγηκε και η ιατρικη ποδια δυστηχως τα πραγματα χειροτερεψαν.Πολλα παραπανισια κιλα στην περιφερεια τα οποια δεν φαινοταν πρωτα(γι'αυτο και το 5 επιεικως).Σταση παθητικη,μηδεν συμμετοχη,το μονο που βοηθησε ηταν οτι δεχτηκε δαχτυλα παντου και ηταν σχετικα στενη.
Μεγάλο χαμόγελοΘα τελειωσω με προσφωνηση του συναδελφου anatolgami:
ΑΓΓΑΡΕΙΑ ΜΑΥΡΟ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2012
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρία
loop15
Μέλος
Εγγραφή:
20 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
15
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού