Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 56 10
Μασατζίδικα 50198
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
παλι στο μαγαζι,επειδη ειχα μεινει ικανοποιημενος,....
Ευγενικη η παρουσια της υπευθηνης...(πολυ φλογερη γυναικα!),με θυμηθηκε και ρωτησε αν θελω κατι να πιω!
Φωναξε τις κοπελες,παρελαση (ευτυχως ολες διαθεσημες).Ημουν μεταξυ Αννας (που ειχα δοκιμασει)και Κατερινας!
Ομως με κερδησε και παλυ η Αννα , εδειξε να χαρικε που με ειδε ...χαμογελασε πονηρα ,σαν να εδειχνε σιγουρια στο οτι θα την προτημησω, γελουσε και αφεινε πολλα να ενοηθουν για το τι θα ακολουθησει...!
Την ξαναπροτημησα,με πειγε στο δωματιο και μπεικα για μπανιο !
Ηρθε ,ενω ειχα χαπλωσειανασκελα στο μασαζοκρεβατο,καταλαβε τι ηθελα
εβγαλε το φορεμα και εμεινε με τα εσορουχα...και αρχισε να μου κανει μασαζ αλλα μετα απο λιγο ,ενω ο λεων ειχε στηθει επιβλητικος και την προκαλουσε...δεν αντεξε και επεσε πανω του να τον κατασπαραξει....!
φοβερη πιπα ,καλη τεχνικη,υγρη,βαθια !Ακολουθησε μια εναλαγη σε διαφορες ,θεσεις και στασεις ,και μετα αγριο σφηροκοπημα που το γουσταρε πολυ .Υδρωτας και σεχ τελικα με τελειωσε και την τελειωσα - το καταευχαριστιθηκαμε και οι δυο.....*****
μπηκαμε για μπανιο , μαζι στο ντουζ ενω ο ενας εκανε αφρολουρτο στον αλλο....με ξανακαυλωσε η Αννουλα.επεσαν και εκει τα σχετικα φιλα εκατεροθεν.
Θεικο κορμι,θα την ξαναπαρω εχουμε πολλα ακομα να δοσουμε ο μενας στον αλλο...!ΓλώσσαΓλώσσα
αφου ετοιμαστικα ειχε ερθει στο σαλωνι αλλος συναγονιστης (και το αναφερω γιατι μου εκανε εντηπωση-προς τιμην του μαγαζιου)Η Αννα βγενοντας εγω καθησε μπροστα για να μην δω και να μην με δουν και εκτεθει καποιος .....
Αννα εισαι κορυφη!
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2012
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Άννα
ZIX
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού