Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 2 10
Μασατζίδικα 19901
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
..Το μαγαζί αυτό εδώ και πολύ καιρό είναι μαγαζί "φάντασμα"...Κρατιέται μόνο απ την Κατερίνα, μια Ουκρανή 45+ νταρντανομιλφ, με βυζάρες (Νο 4++)...Την Κατερίνα την ξέρω απ το Φερών 7, ένα μασατζίδικο που έκλεισε πριν 2+ χρόνια...απ την πρώτη φορά που την είχα πάρει μπήκαμε κατευθείαν στο ψητό κι έτσι μασαζ δε μουκανε ποτέ...κάποιες φορές που είχα περάσει δεν άνοιγε κανείς όταν χτυπούσα τα κουδούνια...είχα να την πάρω 1+ χρόνο..έτσι ξαναπέρασα πρόσφατα και η τύχη μου χαμογέλασε...Η Κατερίνα είναι πάντα χαμογελαστή και γλυκιά...είναι η γειτόνισα της διπλανής πόρτας, που πάντα θέλουμε να πηδήξουμε...Πλακωθήκαμε λοιπόν στα γλωσσόφιλα για να θυμηθούμε τα παλιά...το μουνί της είχε υγρανθεί απ την καύλα όταν της έβαλα δάχτυλο...μου πήρε ένα εξαιρετικό τσιμπούκι και της το ανταπέδωσα με γλυφομούνι...της τον έχωσα βαθιά και παράλληλα της έγλειφα τα δάχτυλα των ποδιών...στο πρώτο τέταρτο η Κατερίνα είχε ήδη χύσει δις...στη συνέχεια τσιμπούκι, πισωκολητό, τσιμπούκι και χύσιμο στις βυζάρες...πέρασα ένα εξαιρετικό μεσημέρι...η Κατερίνα τιμά τα λεφτά που παίρνει...
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
anatolgami
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
1.861
Πόντοι:
266
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2012
Ξέχασες να πεις για τη μπυροκοιλιά - βαρέλι...Μεγάλο χαμόγελο
Ασε που είναι χαλαρά 52 χρονών τουλάχιστον...

Για να μην τρέχουν κοπάδια αδίκως....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
20 Απριλίου, 2012
Είναι όντως η γειτόνισα της διπλανής πόρτας αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θέλεις να πηδήξεις την συγκεκριμένη γειτόνισα... Χμμμ;
Υγραίνεται μεν και τιμά τα λεφτά της, είναι ευγενέστατη αλλά τα πράγματα είναι όπως τα λέει ο Kebaap + κάμποσα κιλά...
Από εκεί και πέρα ο καθένας βάζει τις προτεραιότητες του, υπάρχουν γυναίκες για όλα τα γούστα.
21 Απριλίου, 2012
Ο Κebaap εχει δικιο --- Για καποιους που αναζητουν κατι τετοιο ίσως εχει νοημα να το ψάξουν και αλλου - πχ στο...ν Ρουβά--- 3Σεπτ 119- τωρα που ειναι και εκει η ιδια τιμη
24 Ιουνίου, 2012
ωρες και μερες που δουλευει???Χμμμ;
24 Ιουνίου, 2012
επειδη απο την κριτικη και τις περιγραφες σωματοτυπου και υπηρεσιων θα ηθελα να την επισκευτω
παρακαλω να ενημερωσετε αν ειναι ανοιχτο το εν λογω μασαζ και με την παρουσια της Κυριας Κατερινας
27 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεχεται ακομη??
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6