Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 97 10
Μασατζίδικα 226855
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
επίσκεψη σήμερα και απο τις κοπέλες που είδα δεν μου έκανε κάποια κλικ , στο παρελθόν σε διακοπές στην Ρόδο και στην Σάμο είχα πηδήξει αγγλιδούλες που δεν ήταν πολύ ωραίες
εμφανισιακά(παχουλές , λεπτες κλπ)αλλά ήταν φωτιά στο κρεβάτι...όταν είδα την Κέλλυ είπα μέσα μου λές????? και πέρασα...η Κέλλυ είναι κοντά στα 35 μελαχρινή με ωραία μάτια
πολύ λεπτή άβυζι και λέει ότι είναι Αγγλίδα....και λέω λέει γιατί όπως διαπίστωσα εκ τον ύστερων καθώς μιλούσαμε , μιλούσε μεν αγγλικά αλλά δεν της έβγαιναν εύκολα , οπότε
και γκρεμίστηκε η σκέψη μου για έκφυλο γαμήσι...ξεκίνησε μασάζ και μπορώ να πώ έστω από αυτή την εμπειρία που έχω πια αποκτήσει στον χώρο ήταν αρκετά καλό ,καθώς μου έκανε
μασάζ κάποια στιγμή όπως ήμουν μπρούμυτα άρχισε να με φιλάει στο δεξί μου αυτί μετά στο μάγουλο και μέτα στο στόμα....έδω κηρύχτηκε το τέλος του μέρους που λέγεται μασάζ
γύρισα ανάσκελα ένω ακόμα φιλιόμασταν και άρχισα να παίζω με το μουνάκι της ,αυτή συνέχισε να με φιλάει στον λαιμό στο στήθος και ολο κατέβαινε πρός τα κάτω....όταν έφτασε
στο επίμαχο σημείο τον πήρε όλο στο στόμα , πίπα πολύ καλή υγρή και με φτυσίματα ,μέχρι έδω ήταν καλή η συνεδρία, μέτα καμιά συμμέτοχη ....
πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση ιεραποστολικό πάνω στο άβολο μασαζοκρέβατο , δεν κουνιόταν καθόλου και σταμάτησε και τα γλωσσόφιλα , την γυρνάω στα τέσσερα και δεν είχε
καμία αντίδραση μες στην μούγγα , ούτε μια ψεύτικη κραυγούλα ρε παιδί μου .....ξενέρωμα της είπα να χύσω στο στόμα της , δέχτηκε έβγαλα το προφυλακτικό και έτσι ήρθε το τέλος,
πήρε το εσώρουχο της και το μαύρο φορεματάκι της και χωρίς να χαιρετήσει έφυγε βιαστικά απο το δωμάτιο....μιστερ τζέκιλ και μίστερ χαιντ η φάση....τι να πω
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2012
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
226.223
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2012
Καλα ρε.........................
60 ευρω και ειχες γλωσσοφιλα, ακα, μασαζ, 45 λεπτα χρονο!!! και στο value for money βαζεις 5???????? Χμμμ;
Ο αλλος που χυνει στο 5 λεπτο στο στουντιο με 50 ευρω απλο προγραμμα τι πρεπει να κανει δηλαδη να αυτοκτονησει??? χαχαχα Μεγάλο χαμόγελο
C
COBRA1986
20 Απριλίου, 2012
τι αγγλιδα ρε αδερφε?? πως πηγες να το χαψεις? θα ηταν αγγλια και θα ηρθε ελλαδα για να τις δινουν 20 ευρω και αν το γαμισομασαζ? ελα στον τοπο σου...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2