Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 64 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 162939
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
ωρα αφιξης στο συγκεκριμενο μαγαζι γυρω στις 4.μου ανοιξε η σεριφισα και αφου με περασε στο δωματιο με ρωτησε αν ηθελα κατι να πιω.οι κοπελες καιτη-κινεζα,αλεξανδρα μαλλον ρουμανια,στεφανια ρωσια,αννα μαλλον ρωσια.μου ειπε οτι ηταν και η ντεζυ αλλα ειχε πελατη και οτι δουλευουν και αλλες κοπελες αλλα εχουν παει στις χωρες τους για πασχα.επειδη βιαζομουν δεν εκανα μπανιο[κοινο ντουζ]και πηρα την .αννα.μασαζ μετριο γυρω στα 10 Θυμός μετα πιπα με προφυλακτικο πολυ μετρια[εγλειφε μονο το κεφαλι],κανονικα στο μασαζοκρεβατο οπου συνεχεια τραβιοταν λες και ηταν παρθενα και τελειωμα στο πισωκολλητο.δεν αφηνε δακτυλο να της βαζεις και παρατηρησα παρα το νεαρο της ηλικιας γυρω στα 28 οτι ειχε πολυ κυταριτιδα.ξενερωσα αλλα λογω της μεγαλης καβλας που ειχα τελειωσα σε σχεδον 10 λεπτα.να μην αφηνει δακτυλο!!!καλυτερα να ειχα παει σε studio.δεν θα ξανατιμησω τη συγκεκριμενη αλλα θα ξαναπαω στο μαγαζι να δω τις αλλες κοπελες κοπελες που ελειπαν για πασχα μπας και υπαρχει καμια της προκοπης.ξεχασα να πω οτι δεν μιλαγε σχεδον καθολου[δεν θα υξερε καλα ελληνικα]και το μονο που μου ειπε οτι ηταν απο πολωνια και ειχε 3 μηνες στην ελλαδα.Θυμός
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2012
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
12
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2012
Την επομενη φορα κοιτα να βη βιαζεσαι και να κανεις και ενα μπανιο. Μπορει τα πραγματα νε εξελιχθουν καλυτερα !!!!
Οταν δοκιμασες να βαλεις δαχτυλο ειχε πλυνει τα χερια τουλαχιστο???
Καθαριοτητα Μεγαλε !!!! Το Α & Ω
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1