Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 97 10
Μασατζίδικα 226930
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κάποια πρωινή υποχρέωση στο κέντρο με οδήγησε στο εν λόγω ίδρυμα. Για να είμαι ειλικρινής για άλλη κοπέλα στοχευα και άλλη βρήκα. Αφού λοιπόν είδα μετά την παρέλαση των κοριτσιών ότι αυτή σου έψαχνα δεν ήταν μέσα,επέλεξα εκείνη που μου φάνηκε πιο συμπαθήτικη , την Χριστίνα. Η Χριστίνα είναι μια γυναίκα γύρω στα 30+, με ωραίο πρόσωπο,ύψος περίπου 1,65 με αρκετά παχάκια και κυτταριτιδα από τη μέση και κάτω. Η καταγωγή της είναι από τη Γεωργία. Πέρασα στο δωμάτιο όπου με κέρασαν και αναψυκτικό. Μου έφεραν σφράγισμενη πετσέτα και παντόφλες και μπήκα στο ντους. Όταν βγήκα ήρθε η κοπέλα και την πλήρωσα. (Σε αυτό το ίδρυμα πληρώνεις στην αρχή). Ξεκινήσαμε κατευθείαν με τη στσυνευρεση μας και αφήσαμε το μασάζ για το τέλος αν έμενε χρόνος. Η Χριστίνα είναι προσχαρη κοπέλα και πρόθυμη να κάνει ότι της ζητήσεις. Δεν φέρνει αντιρρήσεις. Ξεκινήσαμε με φιλιά στο στόμα (χωρίς γλώσσα) ,φιλάκια και γλειψιματα στο λαιμό και στα στήθη. Όταν ήρθε η ώρα για να "σοβαρεψει" η κατάσταση της πρότεινα να πάμε στον καναπέ. Κάθισα αναπαυτικά κι εκείνη γονάτισε μπροστά μου και άρχισε να μου παίρνει πίπα χωρίς προφυλακτικό. Ήταν ωραία. Είχε καλή τεχνική,χωρίς χρήση χεριού με φτύσιματα και καραμέλωμα μπαλών. Κάποια στιγμή της ζήτησα στάση 69. Καμία αντίρρηση. Συνέχισαμε σε αυτό το στυλ μέχρι του σημείου που δεν αντεχα άλλο. Τότε τη σταμάτησα και προχωρήσαμε στο σεξ. Κάθισε στον πάγκο, άνοιξε τα πόδια κι εγώ όρθιος μπήκα μέσα. Αν τα μασαζίδικα έχουν ένα καλό αυτό είναι ότι λόγω του ότι δεν υπάρχει κανονικό κρεβάτι,μπορείς να κάνεις σεξ με άλλους τρόπους και σε διαφορετικές στάσεις από ότι σε ένα στούντιο. Π.χ. μπορείς να το κάνεις στον καναπέ ή όρθιος ή δεν ξέρω κι εγώ πώς αλλιώς ανάλογα με τη φαντασία του καθενός. Τη σφυροκόπησα λοιπόν σε αυτή τη στάση για λίγη ώρα και τελικά κατέθεσα χωρίς να αλλάξουμε θέση. Στη συνέχεια μου έκανε μασάζ στα πόδια και την πλάτη και αφού με σκουπισε από τα λάδια, βγήκε από το δωμάτιο. Ξαναμπήκα στο ντους , ντύθηκα και με ξεπροβόδισε ως την πόρτα. Γενικά θα έλεγα ότι ήταν μια πολύ καλή εμπειρία με μια γυναίκα πρόθυμη και σωστή επαγγελματια.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2012
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
12
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού