Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 56 10
Μασατζίδικα 50198
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
πριν απο μερικες μερες ειπα να επισκευτω, το εν λογο στουντιο,υστερα απο μια κοπιαστικη μερα ,με πολυ τρεξημο!
Στην υποδοχη ,ευγενικη και επιβλητικη παρουσια ,πληρως κατατοπιστικη και αρκετα γοητευτικη!
Αρχισαν να ερχονται τα κοριτσια περνοντας μπροστα μου και λεγοντας το ονοματακι τους....Ινα , Κατερινα ,Αννα και δυο τρεις αλλες!Δεν ξερω αλλα κολησα στην Αννα!
Ενα ,ομορφο γλυκο,προσωπο...σωμα λαμπαδα...ψιλη με ενα φορεματακι πληρως αποκαληπτικο!
Δεν αργησα να αποφασισω και την επελεξα!Περασα στο δωματιο και ηρθε η "μασερ μου"με καθαρη σραγισμενη πετσετα και παντοφλες μιας χρησης...με ρωτησε αν θελω να πιω κατι και εφερε ενα ουσκι με παγο που ζητησα ,ωστοσω ειχα κανει το ντουζακι μου!
αφου υπια 3-4 γουλιες χαπλωσα στο μασαζοκρεβατο και αρχισε να με ξεκουραζει .Το ειχα τοση αναγκη, ημουν ψοφιος απο την κουραση.Ειχα αφεθει στα χερια της, μασαζ οχι τελειο αλλα ακρετα υποφετρο.Ειχα τετεια κουραση που το χρειαζομουν , ενω την χαζευα στον καρθευτη διπλα !τελειο κορμι, αναλογιες θανατος, προσωπο νεανικο και συμπαθιτικο!Βλεποντας την αμηχανια της (δεν προχορουσε με προτοβουλια της σε αισθησιακο μασαζ.και τα περετερω...) πειρα την προταβουλια και την προετρεψα!
Αρχισε να βγαζει τα ρουχα της και να τα αφηνει στον διπλανο καναπε και η αποκαληψη δεν με απογοητευσε!Κολαση
τελειο κορμι, γυμνασμενο, φυσικο στηθος 2αρι με μικρη θυλη.22χρονο πιπινι!
ηρθε κοντα μου, και αρχισε μια ακαποτη πιπα ,εδειχνε , ομως διστακτικη-κουρασμενη (ηταν ωρα για να σχολασουν τα κοριτσια 20.30)την χαιδευβα παντου και εδειχνε να το απολαμβανει,φιλια παντου και τελικα δεν αντεξα και γευτικα το ροζ τριφερο μο...κι της!καθαρη μοσχοβολουσε και το απολαμβανε !
εκει στο μασαζοκρεβατο δεν αντεχα αλλο αφου φορεσε σκουφο στο μικρο συνεχεισε με πιπα,την πειρα για κανα πενταλεπτο μεχρι που ηρθε η καταθεση φορων στο δντ!....45 λεπτα και περισσοτερο η ολη συνεδρια !
με αγγαλιαζε και με φυλουσε διαρκος ,σκουπισε τα λαδια, απο το μασαζ κουβεντιασαμε διαφορα !!!
Σιγουρα θα την ξαναδω , οχι ομως κουρασμενος απο μια δυσκολη μερα !
το στουντιο καθαρο , μοντερνο δεν σε αφηνει αδειφορο!
Αννα την επομενη φορα @@@&*********
με αροιστα το δεκα σου βαζω 9 σε ολα γιατι το συστημα δεν θα με αφησει!
σιγουρα θα τα ξαναπουμε
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2012
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Άννα
ZIX
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού