Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 56 10
Μασατζίδικα 50196
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κουλ
Αν και καθυστερημένη κριτική και την έχω γράψει και στο αντίστοιχο thread λέω να την επισημοποιήσω ως κριτική αλλά και να την αναπτύξω ολίγον τι περισσότερο...
Ξεκινάμε...

Είχα ανέβει Αθήνα αρχές Φλεβάρη και δεν παρέλειψα να επισκευτώ 2 ιδρύματα. Διότι καλό το μπλα μπλα εδώ μέσα, αλλά η πληροφορία είναι δύναμη και γι αυτό μπαίνουμε πολλοί συναγωνιστές.. Λοιπόν, είχα σκοπό να πάω στην Ιουλιανού για μασαζάκι αλλά επειδή απείχα κάποιες εβδομάδες απο το σπορ δεν είχα σκοπό να σκοράρω αμέσως, οπότε πέρασα πρώτα απο Δ και έκανα μία επίσκεψη στην Αντριάννα, πίπα μόνο, καραμέλωμα αρχιδιών και γλύψιμο κωλοτρυπίδας, 20ε όπως πάντα.. Εγγύηση...
Ξαλαφρωμένος λοιπόν έκανα τα 500 μέτρα που χωρίζουν την Δ με την Ιουλιανού κάνοντας ένα τσι γάρο και χτυπάω κουδούνι.. Ανεβαίνω πάνω, στην υποδοχή η γνωστή σερίφισα και ξεκινάει η παρέλαση των κορασίδων.. Λίζα, Κατερινα, Ίνα, Άννα και βεβαίως η Μάγια.. Η επιλογή της κοπέλας ήταν εύκολη αφού η Κατερίνα ήταν μακράν από τις άλλες στα εμφανισιακά μου στάνταρτς. Σχετικά ψηλή, κανονικό σώμα, κοντό ξανθό μαλλί, ωραίο δυαράκι, ίσως και δυομισάρι, βυζάκι. Τα δωμάτια προσεγμένα και καθαρά όσο είδα τα υπόποιπα πηγαίνοντας στο δωμάτιο της Κατερίνας όπως και το δικό της. Κέρασε φραπεδάκι (κανονικό Μεγάλο χαμόγελο), έκανα μπανάκι και ξεκίνησε η συνεδρία.. Το μασάζ κυρίως τρίψιμο και αισθησιακό με καλό social time, ενώ η συνέχεια του προγράμματος πολύ καλή και με ενεργό συμμετοχή της.. Ακάποτη πίπα καλής διάρκειας που με έκανε τούρμπο και μετά 69 με γλυκό ευωδιαστό ξυρισμένο μουνάκι. Μετά αυτή απο πάνω, καλή, ιεραποστολικά και στο τέλος στήσιμο στα 4 πάνω στο μασαζοκρέββατο (γαμώ της φάσεις διότι είμαι και ψηλός και βόλευε, ενώ είχα ανασηκωθεί λίγο στα δάχτυλα των ποδιών,) αντέχει το σφυροκόπημα και το τελείωμα ήταν σούπερ υπ αυτές τις συνθήκες. Γενικά πέρασα πολύ καλά και σίγουρα θα την ξαναδω αρκετές φορές.. Η τιμή 60Ε all included για 40+ λεπτά που έμεινα εγώ μέσα.

The End....
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2012
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
HARD19
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
70
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού