Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 97 10
Μασατζίδικα 226855
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη επίσκεψη σε αυτό το ίδρυμα. Κάθισα στο σαλόνι και άρχισε η παρέλαση. Αν θυμάμαι καλά πρέπει να εμφανίστηκαν 5-6 κοπέλες. Πιο πολύ μου έμειναν στο μυαλό η Σουζάνα (πολύ καλή) και η Σοφία και φυσικά η Κέλυ την οποία τίμησα. Δεν ήταν ότι με εντυπωσίασε περισσότερο από τις άλλες,απλώς το είχα καημό τόσα χρόνια να πάω με μια Αγγλίδα. Μου προσφέρουν χυμό, μπαίνω στο δωμάτιο και δίνω τα λεφτά (60 ευρώ) στην κοπέλα. Το δωμάτιο θα το βαθμολογήσω με μηδέν (0), διότι το νερό στο ντους ήταν πάγος κι έτσι κατεψυγμένος έγινα κι εγώ. Ευτυχώς που το καλοριφέρ ήταν στο φουλ. Μετά από λίγα λεπτά έρχεται το κορίτσι και αρχίζουμε τη γνωριμία μας. Η Κέλυ είναι μια πολύ αδύνατη,σχεδόν ανορεξικη, κοπέλα με ύψος γύρω στο 1,75,ανύπαρκτο στήθος ,με μεγάλες θηλές όμως και ένα αρκετά όμορφο πρόσωπο πλαίσιομενο από σκούρα μαλλιά. Το τατουάζ ενός σκορπιού φιγούραρει πάνω από το δεξί της στήθος. Δεν ξέρω τι τρόπαριο λέει στους άλλους πελάτες,εμένα πάντως μου είπε ότι στην Αγγλία δούλευε ως κωλ γκερλ και επειδή της άρεσε η Ελλάδα από τις διακοπές αποφάσισε να δουλέψει εδώ. Έχει ένα μήνα μόνιμα στην Ελλάδα. Μετά λοιπόν από όλα αυτά τα ενδιαφέροντα περάσαμε στη "δουλειά". Πρώτα μασάζ. Αν και δεν είμαι ειδικός πιστεύω ότι το έκανε αρκετά καλά. Τουλάχιστον δεν ζυμωνε ούτε απλώς τραβαγε χέρια και πόδια. Δέκα λεπτά κράτησε αυτό. Στη συνέχεια περάσαμε στο σεξ. Πήρα την πρωτοβουλία και ξεκίνησα να ασχολούμαι με τις ευμεγέθεις ρώγες της και να τη φιλάω στο λαιμό και το πρόσωπο. Εκείνη δεν έδειχνε καμία αντίδραση. Είχε κλείσει τα μάτια και υποτίθεται ότι το απολάμβανε. Μετά ήρθε η σειρά της. Ξαπλώνω ανάσκελα και ξεκινάει το στοματικό. Χωρίς προφυλακτικό. Δεν είχε κάποια ιδιαίτερη τεχνική ούτε κάποια ποικιλία. Απλώς ανεβοκατεβαζε το στόμα της πάνω στο πέος μου. Όμως το έκανε τόσο αργά τόσο προσεκτικά που το σωστό αποτέλεσμα ήρθε. Μάλιστα τη σταμάτησα τελευταία στιγμή για να μη χύσω. Μου φοράει τον σκούφο και περνάμε στο κυρίως πιάτο. Εκεί ευχάριστηθηκα σεξ. Το κάναμε σε τρεις στάσεις, πρώτα αυτή από πάνω, μετά πισωκολλητό με εμένα όρθιο στο πάτωμα κι εκείνη να είναι στημένη στον καναπέ και τέλος εκείνη με ανοιχτά πόδια πάνω στον πάγκο κι εγώ όρθιος να τη σφυροκόπω. Έτσι τελείωσα. Σε όλη τη διάρκεια του σεξ δεν μίλησε καθόλου, μόνο αναστενάζε και στο τέλος έδειχνε λαχανιασμένη. Γενικά μου άρεσε σαν εμπειρία,χωρίς βέβαια να τη θεωρώ κορυφαία. Το κακό είναι ότι αυτή η κοπέλα δεν παίρνει πρωτοβουλίες και πρέπει να την καθοδηγείς. Βέβαια δέχεται τα παντα και δε φέρνει αντιρρήσεις, όμως πρέπει να δείχνει λίγο πιο ζωντανή.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2012
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
12
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού