Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 64 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 162939
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη μου επίσκεψη στο γαμαζί σε αναζήτηση της Χριστίνας (πρώην Σ47, Κ85). Έμεινα όμως με την όρεξη, γιατί απουσίαζε…

Με δεδομένη την… όρεξη και το (συγκριτικά) χαμηλό «εισιτήριο», είπα να κάνω ένα test ride, επιλέγοντας μεταξύ 6 περίπου εναλλακτικών. Σχετικά μικρές ηλικίες (μάλλον από τη γείτονα χώρα ), αλλά εμφανισιακά μέτριες (στην καλύτερη, γι’ αυτές, περίπτωση). Πιο ελκυστική κάποια Αλεξάνδρα, την οποία όμως δεν επέλεξα διότι είχε μόλις εξέλθει από προηγούμενο συναγωνιστή. Κατέληξα σε τεμάχιο ονόματι Σοφία. Μέτρια εμφανισιακά, βαριά φωνή και προφορά (σε υπερβολικό βαθμό), όχι επικοινωνιακή – ξεσηκωτική, μασάζ κάτω από τη βάση και σχετικά σύντομο, πνευστά με προφύλαξη – με δική της πρωτοβουλία, κυρίως πιάτο διεκπεραιωτικό, παθητικό, δεκτική πάντως σε αλλαγές.

60 γιούργια για 25 λεπτά υπηρεσιών που πέρασαν στη λήθη σε χρόνο-ρεκόρ. Ο χώρος στα στάνταρ του ανταγωνισμού, η επί της υποδοχής ευχάριστη, τα κουδούνια χτυπούσαν όσο σε λίγα άλλα καταστήματα έχω επισκεφτεί (χρειαζόταν τροχονόμος για το –κοινό- μπάνιο και την αποχώρηση). Φαίνεται ότι η χαμηλή τιμή τραβάει κόσμο… Εγώ πάντως μόνο για την «απούσα» θα ξαναπεράσω.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2011
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Σοφία
SinBarr
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
197
Πόντοι:
5.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού