Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 713839
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έχοντας διαβάσει της κριτικές με την πιο πρόσφατη να είναι βελτιωμένη είπα να κάνω μια δοκιμή.
Κάτι λίγες φωτό που έχει έχουν ένα ενδιαφέρον, αλλά να της πω ινσταγκραμικές, να της πώ παλιές?
Είναι απο της ελάχιστες περιπτώσεις στο εν λόγο ίδρυμα όπου οι φωτό είνα καλύτερες απο την πραγματικότητα, συνήθως συμβαίνει το αντίθετο.
Σίγουρα δεν την λες αδύνατη, έχει αυτό το κλασικό λατίνικο σώμα , αδύνατη μέχρι το γόνατο και μετά ανοίγει, είναι λίγο όβερ στην περιφέρεια, την λες και ομοιόμορφα τσουπωτή.
Σφιχτή πάντως χωρίς να έχει σε κάποιο επίμαχο σημείο του σώματός της χαλαρότητα.
Επικοινωνία νάντα αν δεν ξέρεις ισπανικά όπως έχουν αναφέρει.
Πάμε στα του αγώνα.
Λίγο αδιάφορο μασάζ για αρχή και μετά ανεβαίνει πάνω στο μασαζοκρέβατο, μου απλώνει λίγο λαδάκι στο εργαλείο και ξεκινάει να παίζει μαζί του.
Μετά βάζει προφυλακτικό, καθαρίζει το προφυλακτικό με μωρομάντηλο Χμμμ; Χμμμ; και ξεκινάει τα πνευστά, καλή πίπα σε γενικες γραμμες.
Την ρωτάω ευγενικά με νοηματική και αγγλικά αν της αρέσει να την γλύφουν χαμηλά, παίρνω μια ευγενική αρνητική απάντηση και προχωράμε με αρκετό τζέλ σε σκουφάκι και στο μουνάκι της.
Πρώτος γύρος άρχισε και τελειώσε με την κοπέλα απο πάνω με έντονο καβάλημα.
Στον δεύτερο γύρο της ζητάω να πάμε στο ''κρεβάτι'', ξαπλώνουμε και οι δυο και ξεκινάμε να χαιδεύουμε ο ένας τον άλλο, χαιδεύω λιγο στήθος, ολα καλά, την φιλάω στο στήθος μια χαρά. Πάω να πλησιάσω στον λαιμό και τρώω το δεύτερο άκυρο.
Ξαναγυρνάω στο στήθος και κατεβάζω σιγά σιγά το χέρι μου όπου δέχτηκέ ένα δάχτυλο αδιαμαρτύρητα και με ευχαρίστησει κιολάς Χμμμ; Χμμμ;.
Δάχτυλο/γλύψιμο βύζου εγώ Μαλακία αυτή.
Σκουφάκι, τζελ κλπ, πρέπει να έβαλε μέχρι και την τελευταία σταγόνα και πριν μπώ μέσα της την περνάω ενα πινέλο, εχει ωραία και πλούσια μουνόχειλα, κρίμα που δεν της αρέσει να την γλύφουν. Με το πινέλο πρέπει να έφυγε λίγο τζελ ή να μην είχε αρκετό μιας και το τελείωσε. Εκεί κατάλαβα ότι ήταν λίγο στενή και ένιωθα πολύ ωραία μέσα της, ενώ στο πρώτο μέρος είχε βάλει αρκετό και δεν ένιωθα το ίδιο.
Ξεκινάμε με ιεραποστολικό σε χαλαρούς ρυθμούς και ανέβαζα ρυθμό σιγά σιγά, έδειχνε κάποιες εκφράσεις ευχαρίστησεις.
Μετά απο λίγο ανεβαίνει απο πάνω συνεχίζοντας στον ίδιο γρήγορο ρυθμό για 3,4 λεπτά. Ξαφνικά σταματάει και μου λέει να μου τον παίξει για να τελειώσω.
Εκεί ξενέρωσα λιγο είναι η αλήθεια και στο τέλος έφυγα άχυστος την δεύτερη φορά, παρ'ότι την πήρα για αρκετή ώρα Κατσικογάμης αλλά κουνιότανε χωρίς να καταφέρουμε να συγχρονιστούμε, πράγμα που με χάλασε και το έληξα εκεί.
Τέλος πήρα και δυο σχολικά φιλάκια πριν την έξοδο.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2024
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αμαλία
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Rokko28
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
1.455
Πόντοι:
6.820
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, giorgiodelafuentes2, Christian Kenway και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2024
@Rokko28, όμορφη η κριτική σου, αλλά κρίμα που δεν τελείωσε διπλογλυκά!
review reaction 1 Rokko28
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1