Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 118 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 327126
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη Δευτέρα του Φθινοπώρου και κατεβαίνω στη Δάφνη για να δοκιμάσω κάποια από τα κορίτσια του Diamond Spa που έχει γίνει τόσος ντόρος. Φτάνω κατά τις 12 το μεσημέρι και με χαιρετανε ένα ένα τα κορίτσια (τουλάχιστον οι περισσότερες). Μετά από μικρή αναμονή 10-15 λεπτά το πολύ η Άννα που τρέχει το μαγαζί μου λέει ότι υπάρχουν διαθέσιμες 2 κοπέλες, η Κατερίνα και η Αλινα (νομίζω η άλλη ήταν η Αλινα). Διαλέγω την Κατερίνα, λόγω των κριτικών που είχα διαβάσει και της απίστευτης κωλαρας της. Μπαίνω στο δωμάτιο η Κατερίνα με ρωτάει αν θέλω κάτι να πιω, μετά από κάνα 5 λεπτό μπαίνει μέσα. Με το που βγάζει το μπουρνουζι και βλέπω την κωλαρα της έχουμε κατευθείαν ανόρθωση. Της λέω ας ξεκινήσουμε με σεξ και αν μείνει χρόνος κάνουμε και μασάζ. Της ζητάω προφυλακτικό στην πίπα, παρόλο που αυτή κάνει χωρίς. Στην αρχή ξεκινάει μια πολύ καλή πίπα, αλλά στη συνέχεια παίρνει μόνο το κεφαλάκι στο στόμα της και χρησιμοποιεί και χέρι. Έπειτα σεξ σε 2 στάσεις, στα 4 για να γαμαω την κωλαρα της όπου στήθηκε καλά και τον έφαγε και μετά κάθισε από πάνω μου. Πάλι στην αρχή έδινε πόνο αλλά στη συνέχεια έριξε τους τόνους και οριακά σταμάτησε να ανεβοκατεβαίνει και να κουνιέται. Με ρωτάει να το βγάλουμε και της λέω στησου να σου χύσω την κωλαρα. Στήνεται, την βάζω το κουνήσει και λίγο για να τελειώσω πιο εύκολα, τζιφος. Μετά αρχίζει να μου τον παίζει αυτή, πάλι τίποτα. Σε κάποια φάση μου λέει τελείωσε ο χρόνος (έχω επιφυλάξεις για αυτό αλλά δεν κοίταξα το ρολόι μου πριν αρχίσουμε οπότε δεν μπορώ να έχω κάποιο συγκεκριμένο παράπονο), θες να κάτσεις αλλά 15 λεπτά αλλά της λέω όχι. Έφυγε απ'το δωμάτιο και με άφησε αχυστο. Για αυτό και επειδή η υπηρεσίες της μου έβγαλαν μια αίσθηση ξεπετας δεν θα την ξαναεπαιρνα

Παρεπιπτόντως ο χώρος είναι τουλάχιστον 9 αστέρια, το σύστημα δεν μου επιτρέπει να βάλω παραπάνω.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2024
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Sidefucker
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
114
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pa Luki Luk, flynow, giorgiodelafuentes2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2024
Για την αίσθηση ξεπέτας που γράφεις:
Προσωπικά περνάω καλά με την Κατερινούλα αλλά την τελευταία φορά που την πήρα, μέσα Σεπτέμβρη, μου έδωσε κι εμένα μια παρόμοια αίσθηση, ότι δηλ. την ένοιαζε να τελειώσουμε για να πάει στον επόμενο. Καλά ήταν, ωραία τα παιχνίδια που κάναμε, με ευχαρίστησε αλλά σαν να τα έκανε όλα πιο βιαστικά.
Μάλιστα της ζήτησα να καθίσουμε 45' κι εκείνη επέμεινε σε μισάωρο.
Πιστεύω ότι φταίει το ότι το μαγαζί μαζεύει πολύ κόσμο και οι κοπέλες τρέχουν να τους προλάβουν όλους.
Τι να κάνουμε, όσο καλή κι αν είναι κάποια κοπέλα, εργαζόμενες είναι, δεν είναι η γκόμενά μας Λύπη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1