Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 118 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 326234
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ρούλα λοιπόν,
Ρούλα ε; Σωστά το λέω;

Μεσημέρι και στη διπλανή καρέκλα ο κύριος ρουφούσε το ουισκάκι του. Απογοητεύτηκα. Περίμενα κάποια κατεστραμμένη αλογόφατσα έτοιμη για φασαρία. Με κοίταζε κλεφτά τρίβοντας τα δάχτυλά του. Ένιωσα αποστροφή παρατηρώντας το ηττημένο του σουλούπι.

Η κυρία λύσσαξε να πιώ κάτι. Κομμάτι της παρωδίας πήρα ένα με νερό. Το ρουφούσα αργά και περίμενα την εκτόνωση.

Και περίμενα…περίμενα… περίμενα…Βαρέθηκα, ο κύριος μπήκε να γαμήσει, δυο βγήκαν, ένας έφυγε, ένας έκατσε, άλλος μπήκε κατευθείαν σε δωμάτιο. Κόσμος μέσα - έξω και το σταθμαρχείο να κανονίζει κίνηση.

Είδα Αλίνα και Ρούλα.
«Αλίνα», είπα και σκέφτηκα να χαϊδέψω ελαφρά την ψωλή μου.
«Ρούλα», είπε η σταθμάρχης. «Η Αλίνα μπαίνει σε άλλο δωμάτιο».

Η Ρούλα με έμπασε στο δωμάτιο, ετοίμασε πετσέτες, παντόφλες, φώτα, μαντήλια και με άφησε να συμμαζευτώ.

Η ίδια ιεροτελεστία, με την ίδια προσμονή, για μια ολοκλήρωση που δεν έχει διάρκεια. Που τελικά μένει πάντα ανικανοποίητη.
Μετέωρος πάνω από ένα κενό που δε γεμίζει.
Ένας ρομαντισμός,
Μια παγίδα.

Μου έβαλε το κεφάλι στην τρύπα και ξεκίνησε το τρίψιμο. Το μασάζ της Ρούλας είναι καλό. Ασχολείται. Μου άρεσε. Κάνει σίγουρες και γερές κινήσεις. Ωστόσο θα το ήθελα πιο αισθησιακό.

Με γύρισε και άρχισα να την παρατηρώ. Δεν είναι όσο έκφυλη είχα υποθέσει στην αρχή. Έχει βέβαια τον τύπο της. Είναι άνετη και έμπειρη. Μου άρεσε το στήθος της και ο σφιχτός της κώλος. Οι διψασμένοι για ουίσκι σίγουρα θα γούσταραν να χουφτώσουν την Ρούλα.

Με πήρε στο στόμα της και με ρούφηξε με απίστευτη μαεστρία. Γυριστά, πλάγια, κάθετα, βαθειά, με γλώσσα. Βρήκε την σωστή γωνία και την απάλλαξα. Έχυσα δυνατά και άφησα το κεφάλι μου να πέσει πίσω, σαν να ξεψύχησα σε κρεβάτι νοσοκομείου. Έμεινα για λίγο ασάλευτος κοιτώντας τη ρωγμή στο ταβάνι. Τώρα που το σκέφτομαι ίσως η ρωγμή να έχει γίνει από τις δυνατές πίπες της Ρούλας.

Έφυγα αθόρυβα όπως οι μέρες των ηλικιωμένων στα γηροκομεία. Τσούλησα απαλά και βγήκα στον φθινοπωρινό ήλιο.

Είναι ωραίο να πίνεις ουίσκι το μεσημέρι γράφοντας τον γιατρό στα αρχίδια σου,
Είναι ωραίο να καπνίζεις κατεβαίνοντας τα σκαλιά ξαλαφρωμένος,
Είναι ωραίο να έχεις απαλλαχτεί για λίγο από κάθε πάθος που σε κρατάει φυλακισμένο.

Χάθηκα στα στενά ψάχνοντας τον Αδέσποτο. Τον τελευταίο καιρό έκοψε αλυσίδα και δεν υποφέρει τους συμβιβασμούς.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Ρούλα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
boudog
Μέλος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
135
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rofos, ggg777, CaptainK και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2024
Ωραία κριτική, πολύ ωραίο γράψιμο. Μεγάλη μαλακία να σχολιάζεις συναγωνιστή.
review reaction 1 boudog
12 Οκτωβρίου, 2024
«Ο συναγωνιστής» είναι είδωλο στον καθρέφτη. Πλάνη στον χαμηλό φωτισμό, που τονίζει την πολυκοσμία στο σαλόνι. Το είδωλο ίσως είμαι εγώ.Ίσως.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2