Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 484 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 710275
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειχα ξεχασει οτι ειχα διαβασει κι ακολουθησα το ένστικτο μου στο ιδρυμα. Πηρα Ζιζελ που μου φαινοταν ζεστή αλπο το σαλοναρισμα κιολας. Διανα! Παιζει να γινει στανταρακι μου. Ξεκίνημα με μασαζ μπρούμυτα, χάιδεμα των συμπαικτων, ανορθωση και αναποδογυρισμα για πιπα ξεσκουφωτη (μετα απο προσεκτικό σκουπισμα με υγρό). Τρομερη πιπα, ενω εκμεταλλευτηκα τον χρονο για λιγο mouthfuck. Εγινα καγκελο! Ηρθε να καβαλησει, εδινε πολυ καλο ρυθμό, αλλα το κρεβάτι δε βολευε. Της προτεινα καναπε και στηθηκε στα 4. Της εξήγησα μετα απο καμιά 10αριά μπασίματα οτι θα κουραστει παραπανω. Με χαμογελα γυρισε αναποδα, αφηνοντας μου πρωτοβουλιες και ρυθμό, ενω με χουφτωνε με τρυφεροτητα. Απολαυσα πολυ να τη γαμάω κοιτωντας τη να το απολαμβανει (νιαουριζε και χαμογελαγε, αποφεύγοντας τις ψευτικες φωνες). Με διαφορες παραλλαγες (πανω τα ποδια, στο πλάι ή ιεραποστολικα) ηρθε το τελος με εμενα να μουγκρίζω. Τελειωσαμε, μπανακι χωριστα, ενω μπηκε και μου ζητησε να ξαναερθω γιατι περασε καλα. Ελεγε συνεχως στα ισπανικα "καλος εισαι, καλος εισαι". Εμπειρη, εμπορισσα, αν δε με ξεγελασει το ενστικτο μου, θα ξαναπαω και εχει πολλες πιθανοτητες να την επιλεξω ξανα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2024
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ζιζέλ
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.214
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, tarifas pirea, Rokko28 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2024
Παρτουζιτσα με Βαλερι την ειχα παρει πριν κανα 6μηνο και βαλε, δοτικη ηταν...αν και στη μνημη μου η Βαλερι μου εκανε τη διαφορα. Βεβαια αυτα ειναι και θεμα τι αρεσει πιο πολυ στον καθενα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1