Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 484 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 711384
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πέρασμα από το κατάστημα σήμερα.

Επιλογή της Σοφίας, λατινα της διπλανής πορτας χωρίς να είναι φουσκομενη, φυσικο Α cup στήθος και νορμάλ ωραίος κολος είμαι οκ με αυτό γενικά μου αρέσουν τα φυσικά.

Αγγλικά ούτε για δείγμα. Αρχίζει με μασάζ λίγο πιο πάνω από τον μέσο όρο των Λατίνων γενικά μέτριο.

Στο γυρισμα, πιπα με σκουφό, της λέω χωρίς στην νοηματικη έκανε πως δεν καταταλαβαινει. Ξενερωνω και λέω δεν γαμιεται μπορεί στα υπόλοιπα να είναι πιο μάχημη. Σεξ από την κούκλα που έχουνε θα ήταν με περισσότερο πάθος. Γενικά ήθελε να τελειώνει . Τελειώνω μόνος μου εννοείτε μέσα στο σκουφακι για να μην λερωθει η κυρία.

Λέω από μέσα μου οκ φάγαμε παλτό σήμερα. Χαλάρωσε στο μασάζ τουλάχιστον. Και τελείωσε ο υπόλοιπος χρονος με μασάζ.

Γενικά είναι στα πολύ δεν... Μακρια
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2024
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Vente
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
253
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Amor2033, giorgiodelafuentes2, Yatoputso και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2024
Κι αυτό το απαράδεκτο σέρβις σε πρόγραμμα των 100€; Δηλ. αν κάποιος την πάρει μισάωρο τι θα κάνει, τίποτα;
Κάποιος έγραψε ότι είναι και μανούλα 7χρονου παιδιού. Δηλ. ανήλικη ήξερε μια χαρά να ανοίξει τα πόδια στον πρώτο τυχόντα τσόγλανο που τη γκάστρωσε κι εξαφανίστηκε, και τώρα απαξιοί να προσφέρει υπηρεσίες της προκοπής σε μας που της δίνουμε χρήματα για να μεγαλώσει το παιδί της. Χρήματα που στην πατρίδα της δεν θα έβγαζε ούτε στον ύπνο της. Αχαριστία τουλάχιστον.
Δεν ξέρω αν οι άνθρωποι του Νιρβάνα διαβάζουν αυτό το σχόλιο αλλά έχω να πω το εξής:
- ή το κατάστημα θα δείξει κίτρινη κάρτα σε κοπέλες όπως η Σοφία (δυστυχώς υπήρξαν κι άλλες πρόσφατα)
- ή εμείς θα πρέπει να δείξουμε κίτρινη κάρτα στο κατάστημα.
Και λυπάμαι που το λέω γιατί είμαι τακτικός και το θεωρώ ένα από τα 2-3 καλύτερα στο είδος του. Πρέπει όμως και να παραμείνει στα καλύτερα.
Επαναλαμβάνω για ακόμα μια φορά: αν η κάθε Σοφία θέλει να παρέχει υπηρεσίες Φυλής, ας πάει να δουλέψει εκεί. Όχι να δίνουμε από 60€ και πάνω και να παίρνουμε υπηρεσίες εικοσάρικου.
Από ένα σημείο και μετά είναι κοροϊδία και το κατάστημα ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1