Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 220 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 492986
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έτυχε να γυρίσω από διακοπές εκείνη την ημέρα για να πάω γήπεδο και πέρασα μια επίσκεψη από το λαδαδικο στο Νέο Κόσμο. Η υπηρεσία μου παρουσίασε τις κοπέλες και εγώ διάλεξα τη Δήμητρα που με χαιρέτησε με λίγο περισσότερο θερμή από τις άλλες (χαμογελαστή δηλαδή) και για τις βυζάρες της φυσικά. Μπαίνω μέσα πλένω την ευαίσθητη περιοχή καθώς έχω έρθει μπανιαρισμενος από το σπίτι και μετά από 5 λεπτά σκάει και η Δημήτρα (σημειωτέον νομίζω ότι δεν είναι μόνο 37 που λέει το σάιτ αλλά μπορεί να κάνω και λάθος) . Με ρωτάει αν θέλω και μασάζ ή κατευθείαν σεξ και λέω θέλω και μασάζ. Μπορώ να πω πώς είναι εξαιρετική στο μασάζ (μου είπε πώς το έχει σπουδάσει) με πολύ καλές πιέσεις. Κατά τη διάρκεια του μασάζ φρόντισε να σπάσει και τον πάγο καθώς είναι αρκετά κοινωνική. Στα του αγώνα τώρα, φοβερή πίπα για σεμινάριο (ζήτησα με προφυλακτικό αλλά κάνει και χωρίς), ίσως η καλύτερη που μου έχουν πάρει, δόντι έβαλε μόνο μια στιγμή και αμέσως το μάζεψε. Στο ισπανικό δεν είναι φοβερή αλλά βοηθάει το μέγεθος του στήθους πολύ. Στο σεξ έχει ικανοποιητική συμμετοχή για πόρνη. Αν ξαναπερναγα θα ήταν κυρίως για την πιπαρα της και το μασάζ της
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2024
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Δήμητρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Sidefucker
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
114
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 boudog, tarifas pirea, giorgiodelafuentes2 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού