Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 114 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 315301
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αφού με κέρδισε η ευγένεια της σεριφισσας, κ. Άννας, εδώ στο φόρουμ αποφάσισα να καταθέσω χρήμα και σπέρμα στο ίδρυμα. Διάλεξα την Κατερίνα, η οποία είναι γεματουλα, κοντή, γύρω στα 27, με σημαδεμένο από ακμή πρόσωπο αλλά πολύ πρόστυχο βλέμμα. Τα άκρα της ήταν περιποιημένα (λευκό μακρύ μανικιούρ και ασημί πεντικιούρ). Ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα και γι αυτό πέρασα. Θα προσπαθήσω να είμαι σύντομος και περιεκτικός.

Θετικά:
- Όμορφος χώρος σε σχετικά ήρεμη γειτονιά με εύκολη πρόσβαση από το μέτρο (Άγιος Ιωάννης ή Δάφνη).
- Ευγενέστατη υπηρεσία.
- Προσφέρονται κεράσματα.
- Οι κοπέλες θετικές και χαρούμενες.
- Πληρώνεις στο ΤΕΛΟΣ της συνεδρίας.
- Η Κατερίνα δέχτηκε γλυφομούνι μέχρι να χύσει και δάκτυλο στο μουνι.
- Δίνει στοματοφιλα.
- Ξέρει από μασάζ, λίγο πιο πάνω από το μέσο όρο των απλών μασατζιδικων του 10ρικου. Μου έλυσε κάποιους κόμπους στο πόδι και με χαλάρωσε.
- Δεν βιάζεται στις κινήσεις της.
- Δακτυλιαζει κώλο σε εμάς τους μερακλήδες, φορώντας γάντι λόγω του μανικιούρ.
- Το ρόστερ που δεν βλέπεις εξ αρχής κάνει παρέλαση μετά το τέλος της συνεδρίας κι έρχεται να γνωριστεί μαζί σου! Ωραία φάση!

Αρνητικά:
- Δεν έγινε το φουλ πρόγραμμα. Η Κατερίνα θεωρητικά προσπάθησε να μου δώσει τον κώλο της. Ναι μεν άλλαξε καποτα και έβαλε λάδι στον κώλο και στο προφυλακτικό, αλλά είχε σφίξει τόσο πολύ το κωλι της ώστε μπήκε ίσα ίσα το κεφαλάκι της πουτσας μου. Από τόση πίεση με έκανε κι έχυσα σχεδόν αμέσως. Δεν ξέρω αν το έκανε επίτηδες, πάντως σε εμένα λειτουργεί σαν αντανακλαστικό. Τα ίδια έγιναν περίπου και στον δεύτερο γύρο, χωρίς όμως να μπω στον κώλο της αφού έχασα από την ξενερα την στύση μου. Η κοπέλα προτιμά ξεκάθαρα να δίνει μουνι και έτσι έχυσε την δεύτερη φορά. Όμως, εγώ ψάχνω για ανωμαλίες.
- Δεν προχώρησε σε γλωσσοφιλα και δεν δέχτηκε δάκτυλο στον κώλο.
- Μάλλον καπνίζει γιατί τα μουνοζουμα της έχουν λίγο πικρή γεύση.

Συμπερασματικά, για 100€ ήταν μια απλά καλή κατάθεση, με τα θετικά και τα αρνητικά της. Όσο σκέφτομαι τον καιρό που έπαιρνα πριν χρόνια τη Λεϊλα από Συγγρού 40-42 και στα 80€ γινόταν το πρωκτικό του αιώνα με squirting μου έρχεται να κλάψω. Αυτές οι εποχές πέρασαν ανεπιστρεπτί, οπότε αναγκαστικά θα κάνουμε συμβιβασμό με ό,τι έχουμε.

Πριν φύγω, έδωσα υπόσχεση στη μιλφαρα και μουναρα για τα γούστα μου, Αγάπη, για ραντεβού. Με εκείνη να με διαβεβαιώνει ότι θα παιχτούν όλα, με κώλο φυσικά. Άρα, θα γίνει η επόμενη συνεδρία με την πρώτη ευκαιρία.

Αυτά! Εύχομαι υγεία σε όλους!
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2024
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Junax
Μέγας
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
14.223
Πόντοι:
4.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Christian Kenway, giorgiodelafuentes2, Rokko28 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2024
Μεγάλη ξενέρα μύστη μου να σου τάζει μια τσούρκα κώλο και να μη δίνει!
Καλύτερα να ανακοινώνει απλό και να κερδίζεις τα εξτραδάκια, παρά να στα τάζει όλα και να παίρνεις τα παπάρια....
review reaction 1 walker 76, Junax
03 Οκτωβρίου, 2024
Μήτσο, δεν θα περνούσα καν στο δωμάτιο εάν ήξερα ότι δεν θα δώσει τελικά κώλο. Ίσως το κάνει επιλεκτικά. Επόμενος στόχος η Αγάπη, που δίνει αδιαμφισβήτητα το γκροβερ της.
review reaction 1 review reaction 2 walker 76, Pa Luki Luk, Μήτσος Μπάμπολας
03 Οκτωβρίου, 2024
Πατημένα τά 35 φίλε 27 πριν δέκα χρόνια.
review reaction 1 Pa Luki Luk, Junax
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3