Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 50 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 134573
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
πριν περιπου 3 μηνες ειχα την ιδεα να δοκιμασω την Ζαρα....διαβαζα διαφορα καλα λογια και την πατησα σαν πρωταρης!!!!...η Ζαρα ειναι μια κοπελα καπου απο την ασια...περιπου στα 30 την εκοψα....δινω τα 100 και παω δωματιο....μετα απο λιγα λεπτα να σου και η κοπελα....πολυ ελαχιστο χαμουρεμα φιλια ουτε για πλακα και δαχτυλα κτλ οπως μου ειπανε οτι κανει τα παντα!!!!!! πιπα χωρις αλλα πολυ κατω του μετριου!!!!!!...το μονο που αξιζε ηταν οταν εβαλα την μικρη στα 4που εκει οντως ειναι δυνατη(αλλα μονο εκει)...χυσιμο στα κωλομερια την πρωτη φορα και την δευτερη ειπα να βαλω πιο πολυ ενταση να δω τι θα κανει...οκ οσο δυνατα και να την γαμησα δεν ειπε κατι.....γενικα ηταν μια ωρα πολυ κατω του μετριου..με τα ιδια η και λιγοτερα χρηματα περνας πολυ σουπερ η σε μασαζ η και σε στουντιο ακομα!!!!!!!!
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ζάρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
5.297
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gpikasso, tarifas pirea, giorgiodelafuentes2 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2024
Ο καθενας μας ζει τη δικη του εμπειρια με τη καθε κοπελα και ειναι ισως και θεμα χημειας...εγω εχω περασει παρα πολλες φορες με τη κοπελα αυτη...και σε μενα τουλαχιστον δινει ρεστα με φουλ ερωτισμο...ομως ο καθενας μας το ζει και διαφορετικα..καπου δε " κολλαγατε" ισως...η' δε τη πετυχες σε καλο mood?
review reaction 1 pastelios
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1