Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 65 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 164749
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απουσια κοπελας που περνουσα στανταρ και κατ'οπιν προτροπης φιλου επελεξα Ινα σε αυτο το μαδατζιδικο που ειχα περασει πριν χρονια 2 φορες παλι με προτροπη φιλου-συναδελφου..Η Ινα ομορφουλα με εκφραστικα ματια μετρημενη στη συμπεριφορα ομορφο λεπτο σωμα προς μοντελε ομορφο φυσικο βυζακι σωμα μαλακο στην υφη αλλα γλυκο και ομορφα οπισθια...Εναρξη με μασαζ...αρκετα καλο με τεχνικες...αν και μου κανε παρατηρησεις...πως κουνιομουν...ημουν λιγο σε...υπερενταση..τες παντων..φοβουμενος πως η συνεδρια θα αποτυχει...διαψευστηκα αμεσως οταν περασαμε στο 2ο μερος-πιστευω πως καταλαβε πως ηταν καπως παραπανω "αυστηρη" και το σωσε...- ξεκινησαμε με ωραιο 69...μετα γυρισε κοιτωντας με με παρα πολυ καλη πιπα ανευ με διαρκεια( εδωσα εξτρα γι αυτο) μετα ηρθε σταση cow girl με ωραια συμμετοχη, μετα στα τεσσερα οπου και γρηγορα κατεθεσα, αισθηση μεσα της καπως χαλαρη λογω τζελ, αλλα Οκ.. Μετα μπανιο ξανα..και τη ρωτησα τι ηταν αυτο που την πειραξε...μου χαμογελασε πως σχεδον χορευα...Μα...κι αυτη δεν καταλαβε πως ειχε ξεκινησει απο κατω η..."ανορθωση"?? Καλο ηταν που το πηγαμε στη πλακα παντως, συνοψιζοντας: ομορφο σωμα, καλη συμμετοχη, θελει ευγενεια η κοπελα και σωστη συμπεριφορα και καθαριοτηρα κι ετσι σναλογα ανταποδιδει, για οσους αρκουνται σε κατι ωραιο καθαρο προς ερωτικο στυλ...στα πλαισια μιας " επαγγελματικης" βεβαια συνεδριας..καλα θα περασουν, οχι ομως για πολυ πολυ απαιτητικους.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2024
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
2.992
Πόντοι:
2.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Johnstef, Johnny Red2 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2024
Το τζέλ με χαλάει γιατι το έχω ξαναδιαβάσει και μάλλον δεν θα την πάρω που ήθελα. Η ομορφιά δεν ειναι το πάν.
review reaction 1 Hase, BIG_BIG_BEN
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1