Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 474 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 693383
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ημερομηνια στο περιπου...Ομορφη κοπελα με μακρια μαλλια ωραιο προσωπο χαμογελαστη πλουσιο ενισχυμενο στηθος και οπισθια γεματα ωραια λατινικα...δυσκολη η επιλογη μια και παρελασαν αρκετες παρομοιου στυλ κοπελες..διαλεξα τη πιο χαμογελαστη..Ξεκινησαμε με μασαζ αρκετα καλο σε πλατη ποδια γλουτους ..ανασκελα μασαζ και στον " κυριο" ...ομως η συνεχεια δεννν...πιπα δε μου πηρε..περασμα προφυλακτικου με αυτην στο μασαζοκρεβατο, εμενα εκτος..δε με βολευε..ζητησα απλως να συνεχισουμε σεξ στο χαμηλο κρεβατι που ταν διπλα μας...Δε δεχτηκε..ε..απλα δε συνεχισαμε...της ειπα οκ...ο,τι καναμε... αρκει...( εφυγα για αλλου...)χαιρετηθηκαμε...μετα με συνοδεψε ευγενικα και χαμογελαστα εξω, με ρωτησε και η ομορφη ξανθουλα της υποδοχης αν περασα καλα..." ολα καλα ειπα.."
" ενα χαμογελαστο κοριτσι και μας ερχεται κι απο μακρια..."να πω τι? Απλα παμε γι αλλα!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2024
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Μασάζ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
3.020
Πόντοι:
2.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Johnny Red2, Old Rider και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2024
Καί γιατί δεν ενημέρωσες την υποδοχή πού πολύ σωστά σέ ρώτησε φεύγοντας. Χμμμ;
review reaction 1 Pirgos13, baroc, anavATIous και 1 ακόμα μέλος
19 Αυγούστου, 2024
Καλημέρα είμαι η λαρίσα με συγχωρείτε αλλά και δεν έχετε κάνει καλά πάρα πολύ μεγάλο λάθος έπρεπε έξω να βγείτε και να πείτε ακριβώς τι έχει γίνει να είναι η κοπέλα εκεί και να μπορέσει εκείνη την ώρα ξανθιά κοπέλα οποία είναι γιατί τώρα δεν μπορώ να βρω ποια είναι γιατί τις είπατε όλα εινσι καλά άρα δεν συγκράτησε το γεγονός και να λυθεί το πρόβλημα . Εκείνη την ώρα αμέσως αν δεν μιλάτε εσείς πώς θέλετε εγώ να το μάθω αν δεν μιλάτε εσείς πόσος περιμένετε να διορθωθεί το πρόβλημα δυστυχώς το πρόβλημα δεν διορθώνεται οταν δεν μιλάτε, συνεχίζει και νομίζει ότι είναι πονηρή και περνάει το δικό της . Ευγγνώμη αλλά και δεν κάνετε καλά μεγάλο λάθος . Καμία δε είναι με το ζόρι εκει μονες τους 2χουν ζητήσει δουλειά αν δε θελουν οκ αλλα δε μπορούν να κοροϊδευόμαστε, και φυσικά δεν θα σας προσφέρω κανένα δώρο για να σας ζητήσω συγγνώμη γιατί δεν είπατε εκείνη την ώρα τι έγινε . Πάντοτε προσπαθώ και διορθώνω τα λάθη όταν τα λάθη τα λέμε όχι τα σκεπάζουμε συγνώμη αυτό δε είναι σωστό έχετε δώσει χρήματα και στο δρόμο να τα βρήκατε έπρεπε να μιλήσετε
review reaction 1 Pirgos13, Rokko28, Johnstef και 2 άλλα μέλη
19 Αυγούστου, 2024
Μετά το πρώτο σχόλιο που έκανα και να το πω εντός εισαγωγικά σας. μάλωσα που δεν είπατε τι ακριβώς έγινε και μετα πρόσεξα το προφίλ σας ποιος είσαστε,
στεναχωρήθηκα για τον τόνο της φωνης μου γιατί και σας γνωρίζω και είσαστε και καλός πελάτης και πιστεύω το κανατε για να μη στεναχωριέσατε αλλα αυτό που κάνατε ξέρω και μας τον στεναχώρισε αλλα έπρεπε να καθίσετε και να μου πειτε το πρόβλημα για να μπορώ να διορθώσω τα πράγματα όταν δεν μου τα λέτε και αυτό εινσι που με στεναχωρεί περισσότερο . Συγνώμη και πάλι θα μιλήσουμε με Π .Μ σε λίγο ευχαριστώ πολύ για τη κατανόηση
review reaction 1 Rokko28, Johnstef, Hase και 1 ακόμα μέλος
19 Αυγούστου, 2024
Να ενημερώσω ότι στη δική μου περίπτωση, τόσο η πίπα, όσο κ το σεξ, έγιναν πρόθυμα στο χαμηλό κρεβάτι!
review reaction 1 professor x
19 Αυγούστου, 2024
Εχετε δικιο αλλα δε μπορω να βγω και να κανω παραπονα...δε μου παει και ντρεπομαι να το κανω!αν δε μεινω ευχαριστημενος..απλα διαλεγω αλλη κοπελα.
20 Αυγούστου, 2024
Σε εμενα anavatious ετσι εγινε..ισως με μια επαναληπτικη μαζι της να βελτιωθει η ολη φαση και να της εξηγησω...κι ολα να πανε οκ!(αν και νομιζω πως καταλαβε...)Γενικα σπανιως κοπελες εχουν θεμα μαζι μου μιας και ειμαι ευγενικος προσεγμενος πολυ καθαρος χωρις τρελες απαιτησεις
review reaction 1 anavATIous
20 Αυγούστου, 2024
@Hase
κοίτα, μιας κι είμαι αρκετά τακτικός στο κατάστημα θα μου επιτρέψεις να πω κι εγώ δυο λόγια. Η Λαρίσα έχει δίκιο όταν λέει πως πρέπει να μιλάμε όταν κάτι δεν πάει καλά. Η Τζώρτζι αλλά και οι άλλες κυρίες της υποδοχής πάντα ρωτάνε αν ήταν όλα καλά, ειδικά με τις πιο καινούριες κοπέλες γιατί προφανώς θέλουν να κρατήσουν το επίπεδο του μαγαζιού και να φεύγουμε ευχαριστημένοι. Κι εγώ διστάζω να πω αρνητικά λόγια για τα κορίτσια - αν και ΠΟΛΥ σπάνια έχω να πω κάτι αρνητικό στο Νιρβάνα - γιατί ακόμα κι όταν υστερούν σε κάτι το βλέπω καλοπροαίρετα.
Αλλά σε κάποιες - λίγες - περιπτώσεις είπα στη Τζώρτζι κάτι που μου χτύπησε άσχημα, πολύ ευγενικά χωρίς να γίνω εριστικός και στρογγυλεύοντας λίγο τις άκρες.
review reaction 1 professor x, Hase
20 Αυγούστου, 2024
Και εμείς Hase δεν έχουμε την ίδια διάθεση κάθε μέρα, επομένως σίγουρα μπορούν να συμβούν διάφορα μέσα στο δωμάτιο,
πάντως έστω κ έμμεσα, τουλάχιστον με την κριτική σου έγινε η ενημέρωση του Nirvana και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους.
review reaction 1 Hase
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8