Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 368 10
Μασατζίδικα 815586
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Περαστικός στα γρήγορα από Αθήνα εν μέσω άδειας. Είπα να κάνω μια γρήγορη επίσκεψη στον οίκο. Εργάζονταν μόνο 2 κοπέλες. Ελεύθερη μόνον μία, η Καίτη. Είπα να το ρίξω το ζάρι και ότι βγει...

Η Καίτη είναι μια ultra skinny μικρόσωμη μεγαλοκοπέλα από την Ουκρανία. Ηλικία 40 με 50. Κοκκινομάλλα, στήθος 0 μόνον οι θηλές φούσκωναν. Έχει μερικά μεγάλα tatto. Ελληνικά και αγγλικά ελάχιστα, γενικά βασική η επικοινωνία. Γενικά είχα καιρό να βρεθώ με τόσο λεπτή κοπέλα και είπα να την δοκιμάσω. Χαρακτηριστικό είναι ότι όταν την επέλεξα έλαμψε το πρόσωπό της! Πιθανότατα έχει ελάχιστη δουλειά πλέον (αυξήσεις/περίοδος) και θα είπε ότι θα χαρεί και αυτή λιγάκι.

Από υπηρεσίες γενικά πήρα τα αναμενόμενα για την περίπτωσή της. Πίπα αρκετά καλή και deep. Φιλιά λίγα, τα βασικά, καπνίζει και δεν ζήτησα και περισσότερα. Στο σεξ από όλες τις στάσεις. Η κοπέλα είναι πολύ θερμή, συμμετοχική, ακούραστη, λες και θέλει να τελειώσει και αυτή. Γενικά το σεξ μαζί της ήταν θα έλεγα απολαυστικό. Αξιοσημείωτο ότι -λόγω του μεγέθους της- ένοιωθα μαζί της μεγάλος πουτσαράς !!! Η καημενούλα πάντως δεν είπε όχι σε τίποτα και ήταν πάντα ευχάριστη και δεκτική. Τελικό σκορ ένα γενικά άνετο 2-0.

Στο μασάζ μέτρια+, το προσπαθούσε. Αξιοσημείωτο ότι στο τέλος που έκανε άριστο καθάρισμα από τα λάδια.

Άλλα highlights:
- Πριν την πίπα έβγαλε και ψέκασε με ένα σπρέι το πουλί μου, "Anti-microba" είπε...
- Όταν της έβαλα δάχτυλο στο νινί της, έβγαλε από το τσαντάκι της μια κρέμα και με άλειψε στα δάχτυλα, παρομοίως είπε, για τα μικρόβια!
- Στο μασάζ έβγαλε και χρησιμοποιούσε ένα ασημί εργαλείο με 2 μπίλιες που κινούνταν. Πρώτη φορά μου έκαναν μασάζ με εκτός από χέρια. Γενικά ωραία η αλλαγή και η εμπειρία.
- Στο τέλος του μασάζ μου λέει στο αυτί "Second Boom-Boom?". Μόνο που δεν έσκασα στα γέλια!...

Αυτά με την Καίτη, το παλεύει άξια για τα λιγοστά προσόντα και την ηλικία της. Γενικά είναι ειδική περίπτωση και προσωπικά θα έχω κάτι να θυμάμαι.
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Καίτη
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
211
Likes:
4.774
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, tarifas pirea, giorgiodelafuentes2 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2024
https://youtu.be/NQu_YI8iDIc?si=5AFCkaUX5SORVu2X
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1