Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 368 10
Μασατζίδικα 815572
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μιρα λοιπόν!! Ημερομηνία ενδεικτική αλλά με καύσωνα μεσιμεριανες ώρες κατευθύνθηκα με σκοπό να πέρασω με Ειρήνη αλλά τελικά λόγω του ότι ήταν κλεισμένη πήρα την Μίρα που όταν μου σαλοναριστηκε ήταν να έβλεπα τη Ρίτα με 5 χρόνια παραπάνω.Η κοπέλα αδύνατη στεγνή με ωραία ματάκια πετιτ σώμα κεφάλι μικρό ωραίο κωλαρακι ακόμα μικρότερα βυζάκια.Ηρθε στο δωμάτιο και μόλις τελείωνα το παγωμένο ντουζακι μου βρίσκοντας με ήδη καυλωμένο βρεγμένο με το κεφάλι του πέους μου ερεθισμένο και κόκκινο.Γελασε έβγαλε τη ρόμπα και με έπιασε από το κάτω κεφάλι....μου τον έφτυσε αλλά hawk tuah, και μου πήρε μια ωραία πιπιπουλα χωρίς να τον βάζει μέσα βαθιά αλλά να επικεντρώνεται στο κεφάλι.Στην συνέχεια την τοποθέτησα στα τέσσερα και ξεκίνησα να γαμαω πολύ δυνατά.Με εντυπωσίασε που άντεχε και βοηθούσε όμορφα και για να τελειώσω ανέβηκα πάνω της στα τέσσερα με τα αρχιδια μου να χτυπάνε ρυθμικά την κλειτορίδα της.Το τέλος με βρήκε ιδρψμενο να βοηθάω στο αυτακι της .Νυουζ εκατέρωθεν γιατί είχαμε γίνει μουνι στον ιδρώτα και στην συνέχεια με γκαβλωσε με μαλακιά και ανέβηκε πάνω στο καβλι.....Ξεκίνησε ρυθμικά αλλά κουράστηκε στην συνέχεια την έβαλα ιεραποστολικά και κατέθεσα εντός της ...Όμορφο κοριτσάκι,για να γάμησεις και να φύγει η γκαβλα αλλά 100 είναι πάρα πολλά.Θα τα έδινα μόνο για ειρήνη αλλά έτυχε να έχει βαρεσει η αγαμία κόκκινο.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2024
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μίρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
31 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
948
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Yatoputso, Rokko28 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού