Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 714506
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πέρασα μετά από αρκετά χρόνια απ το συγκεκριμένο κατάστημα. Ιδού η εμπειρία που απέκτησα.

Μπαίνοντας στο χώρο με υποδέχτηκε η ευγενέστατη και συμπαθητική κοπέλα στην υποδοχή (Τζωρτζίνα).

Ο χώρος φάνηκε πολύ διαφορετικός απ ότι θυμάμαι απ την τελευταία φορά που είχα πάει. Σαφώς καλύτερος απ ότι παλαιότερα.

Μετά τις βασικές πληροφορίες που ανταλλάχθηκαν, με τοποθέτησε σε μια καρέκλα ενώ τα παραβάν άρχισαν να μετακινούνται για να βγουν άλλοι συμπολεμιστές χωρίς να έρθουμε σε οπτική επαφή. Κατανοητό και ευπρόσδεκτο ως τακτική, μιας και η διακριτικότητα πρέπει να είναι προτεραιότητα.

Παρέλασαν οι κοπέλες και επέλεξα την Ναταλία σε πρόγραμμα 1 ώρας και κόστος 100 ευρώ.

Μελαχρινή λατίνα από Κολομβία, γύρω στα 25 θα την έκανα, με ενισχυμένο στήθος και κώλο - όπως διαπιστώθηκε στην συνέχεια. Αρκετά ψιλή για λατίνα.
Συμπαθητική παρουσία ως χαρακτήρας.

Στο πρόγραμμα τώρα, το μασαζ απλά διαδικαστικό, περισσότερο "αισθησιακό" παρά "θεραπευτικό" κάτι που είναι αναμενόμενο.
Γενικά δεν έχω απαιτήσεις για το μασαζ σε αυτού του είδους τα καταστήματα. Ας είμαστε ρεαλιστές. Αν βρεθεί είναι ευπρόσδεκτο, αλλά αν όχι, όλα καλά.

Στην συνέχεια γύρισμα μπρούμυτα όπου άρχισε μαλακία με αρκετά καλή τεχνική.
Στοματικό άνευ, για αρκετή ώρα αλλά χωρίς ιδιαίτερη τεχνική . Στην συνέχεια την περιποιήθηκα με την σειρά μου και πρέπει να πω ότι ήταν πεντακάθαρη - χωρίς ιδιαίτερη ανταπόκριση από μεριά της.
Τέλος, επανήλθαμε στην μαλακία και το διεκπεραιωτικό τσιμπούκι, στην διάρκεια του οποίου αναγκάστηκα να την κατευθύνω ανάλογα αρκετές φορές, ξανά χωρίς όμως ιδιαίτερη ανταπόκριση από μεριά της.
Κατέθεσα στο σώμα της κοπέλας όπως μου υποδείχθηκε.

Συμπέρασμα, η κοπέλα είναι όμορφη και συμπαθητική. Όπως είπα, ενισχυμένο στήθος και κωλομέρια - κάτι το οποίο κανονικά αποφεύγω καθώς το θεωρώ γελοίο.
Προτιμώ δηλαδή μια πετίτ κοπέλα, από μια πετίτ με ενισχύσεις - αλλά βέβαια αυτά είναι προσωπικές απόψεις του καθενός.
Οι υπηρεσίες της διεκπεραιωτικές - τουλάχιστον σε μένα - το οποίο ειδικά για λατίνα - είναι μη αναμενόμενο.
Θα τονίσω πως ναι μεν η χημεία είναι απαραίτητη προϋπόθεση και μπορεί από μεριά της να μην υπήρξε στον απαραίτητο βαθμό, στο τέλος όμως της ημέρας - τα χρήματα που καταθέτουμε θα έπρεπε να αρκούν για το θέμα της χημείας - εφόσον πάντα και ο πελάτης τηρεί τα βασικά. (ευγένεια, καθαριότητα, σεβασμός).

Θα δοκίμαζα άλλη κοπέλα απ το κατάστημα αν μ έβγαζε ο δρόμος κατά κει, θα απέφευγα όμως τις λατίνες γενικά καθώς συνήθως είναι ή του ύψους ή του βάθους στο θέμα της ανταπόκρισης, και το προαίσθημα μου είναι πως και οι υπόλοιπες δεν θα είναι πολύ διαφορετικές - εκτός Όλγας την οποία έχω δοκιμάσει στο Princess και έμεινα ευχαριστημένος.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2024
Κόστος συνάντησης
150
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
18 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
280
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Διανοούμενος, maradona7, giorgiodelafuentes2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2024
Τα φλόκια στο στόμα τα χρεώθηκες εξτρα φίλε μου?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1