Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 58 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 194750
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επίσκεψη στο χώρο, και υπήρχαν 4 κοπέλες. 3 από αυτές είναι και στην ιστοσελίδα τους, Προσωπικά ήλπιζα να βρω 2 άλλες κοπελες π έχουν ανεβασμενες στο σαιτ,αλλά δεν ηταν εκει... Επέλεξα τη Σοφία από Κολομβία,την είδα πρώτη φορά. Νεαρή, μελαχρινη,1.60+ υψος,,πολύ όμορφη,σώμα μοντελε κ πολύ σφιχτός κωλος,βυζι όχι κατι ιδιαίτερο. Επέλεξα τ μισάωρο,γτ δεν ηξερα τι θα συναντήσω(δεν υπηρχαν κριτικες εδω μεσα) κ γενικά ψάχνομαι πρώτου δώσω το χρήμα που με κόπο βγάζουμε. Εν τέλη αποδείχθηκε ότι καλώς πήρα μόνο μισάωρο. Η κοπέλα όπως είπα είναι πολύ όμορφη,σωματαρα,κωλαρα αλλά δεν μιλάει αγγλικά κ ελληνικά,οπότε υπάρχει ένα προβλημα επικοινωνίας,κ επίσης γελάει μεν ,ειναι ευγενικη αλλά ειναι κλειστη στο χαρακτηρα,προσωπικά δυσκολεύτηκα να χτισω οικειότητα ,οπότε τ άφησα έτσι,κ ξαπλωσα γ μασάζ. Το μασάζ αδιαφορο προς μέτριο. Μετά γύρισα. Πιπα χωρίς προφυλακτικό κ χωρις δόντι,καλούτσικη αλλά δν τρελαίνεσαι κιόλας. Μετά με άφησε να τη γλυψω γ ώρα,ήταν πεντακάθαρη φυσικά,το ευχαριστηθηκα,αλλά αυτή εκτός από κάποια μικρά αχ κ βαχ σχετικά ψιλοχαλαρη τν εβλεπα. Δαχτυλο δεν επιτρεπει,σεβαστο.. Μετά καναμε σεξ μια στάση όπου τελείωσα γρήγορα,με σκούπισε ευγενικά κ μετά αφού έκανα μπάνιο με φίλησε ,χαιρετηθηκαμε κ έφυγα. Επίσης σε όλη τη διάρκεια δεν φιληθηκαμε ποτε(να πω ότι δν τίθεται θέμα υγιεινής από πλευράς μου,είμαι πάντα καθαρός).
Συμπερασματικα, ενιωσα σαν να πηγα με μια γκομεναρα π γνωρισα στο κλαμπ,κ π ηξερε οτι ειναι μουναρα,αρα εκανε μονο τ βασικα...Δηλαδη γαμας μια ωραία κοπέλα, αν ξεκλειδωσει κ ανοιχτει με τον πελατη μπορει ν εχει πολυ λαμπρο μελλον στο χώρο, αλλά χωρίς φιλιά κ λίγο σοσιαλ ,προσωπικά δεν θα την επέλεγα ξανά, νομίζω στο χώρο μπορείς να βρεις κ ανώτερες υπηρεσίες.
Η υποδοχή μου προσέφερε ποτο/νερό κ υπήρχε διακριτικοτητα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2024
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
300
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, giorgiodelafuentes2, tarifas pirea και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού