Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 99 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 278294
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Νέα άφιξη στον χώρο και το όνομα αυτής, Νίνα.
Την Νίνα την πρωτοείδα προχθές, όταν είχα επισκευθεί τον χώρο για ραντεβού με την Κατερίνα η οποία αποτελεί πλέον στανταράκι μου, και λόγω σέρβις αλλά και λόγω χημείας!
Η Νίνα μου έκανε κλικ λόγω εμφάνισης και ηλικίας, μιλφ γαρ, κατηγορία στην οποία έχω αδυναμία.
Είχε μόλις τρεις μέρες εκεί, απ' ότι πληροφορήθηκα και μπήκε στόχος να δοκιμαστεί πάραυτα!
Έτσι σήμερα, μετά από σχετικό τηλεφώνημα στην Άννα, πήγα για την δοκιμή του νέου αστεριού!
Η Νίνα είναι μια εμφανίσιμη κοπέλα, ηλικίας 30 plus, χαμηλών τόνων που αρχικά δεν σε προκαταβάλει για το τίμημα ακολουθήσει.
Είναι η κοπέλα της διπλανής πόρτας που συναντάς κάθε πρωί που πας στην δουλειά και λες απλά μια καλημέρα αλλά δεν σου ξυπνάει πάθη και φαντασιώσεις με την παρουσία της.
Για μένα φυσικά αυτές είναι οι καλύτερες περιπτώσεις. Έχω φάει φόλες από γυναίκες που τις βλέπεις και σου πέφτει το σαγόνι και μετά την συνεύρεση λες, τι μαλακία έκανα.
Η Νίνα ανήκει στην κατηγορία των γυναικών που δεν πήγαινες μαζί τους γιατί τίποτα δεν σε υποψίαζε για τον ερωτισμό της και μετά λες, τι μαλακία έκανα που δεν πήγαινα μαζί της τόσο καιρό.
Και πάμε στο ρεζουμέ για να μην σας ζαλίζω τον έρωτα με σεξοφιλοσοφίες.
Σώμα λεπτό, κανονικού βάρους, όλα φυσικά πάνω της, με στήθος 2 προς 3, όμορφες ρώγες που ανταποκρίνονται, καλοσχηματισμένα και ξυρισμένα χείλη και δεν μιλάω για το στόμα όπως και ένα υπέροχο κωλαράκι που μπορεί να μην είναι λάτιν αλλά το δίνει αδιαμαρτύρητα!!!
Στο μασάζ της έβαλα ένα 7 γιατί ακόμα είναι λίγο άπειρη αλλά το παλεύει και προσπαθεί με υπομονή, τρυφερότητα και στοργή.
Συνεχίζει να είναι χαμηλών τόνων κατά την διάρκεια του μασάζ μέχρι την ώρα που αρχίζει το "παιχνίδι"!!!
Νομίζεις πως μπήκε στο δωμάτιο μια άλλη!
Άκρως ερωτική, άκρως καυλιάρα, τα δίνει όλα και το χαίρεται!
Εξαιρετική πίπα χωρίς δόντι, χάδια με απόλυτη ενσυναίσθηση, φιλιά παθιασμένα με λύσσα και απόλυτη ερωτική διάθεση.
Δεν σε φρενάρει πουθενά αρκεί να της φερθείς σαν εραστής και όχι σαν ξαναμμένο ζώο.
Με την σωστή ερωτική συμπεριφορά και τρυφερότητα, η κοπέλα ξεκλειδώνει κι αφήνεται στα χέρια σου χωρίς να πει όχι σε τίποτα.
Αρκεί ο, τι κάνεις,να το κάνεις με τον σωστό τρόπο.
Είναι πεντακάθαρη, τσεκαρίστηκε παντού και δέχτηκε γλύψιμο και δάχτυλα σε όλες τις τρυπουλες της.
Και όταν λέμε δάχτυλα, εννοούμε πρώτα ένα, μετά δύο και μέχρι εκεί, έτσι;
Δεν ξεβουλώνουμε νεροχύτη!
Στάση παίχτηκε μια, ιεραποστολική, όχι γιατί δεν ήθελε ή δεν μπορούσε η κοπέλα αλλά γιατί εγώ από την καύλα, δεν ήμουν για πολλά πολλά!!!
Πρώτα μου έδωσε το μουνάκι της και στην συνέχεια αφού είδα πως στο γλύψιμο και στο δαχτύλιασμα ήταν θετική, βγήκα και έκανα την κίνηση για να μπω στο κωλαράκι της με τον κίνδυνο να φάω άκυρο αφού δεν προϋπήρξε καμία συνεννόηση.
Όμως, η κοπέλα και λόγω της άψογης συμπεριφοράς μου και λόγω της καύλας που είχε περιέλθει και η ίδια χωρίς καμία υποκρισία, με δέχτηκε αδιαμαρτύρητα και έτσι τελείωσα!
Και πολύ κρατήθηκαν δηλαδή!
Μετά με έβαλε στο ντους και μου έκανε κανονικό μπάνιο να φύγουν τα λάδια. Γενικά δεν υπάρχει ίχνος ξεπέτας από μέρους της.
Πιστεύω πως αν συνεχίσει έτσι, θα αποτελέσει ένα από τα αστέρια του χώρου και στανταράκι για πολλούς από εμάς.
Εξαρτάται πάντα και από την δική μας συμπεριφορά.
Νέα φέρεστε όμορφα και ανθρώπινα στις κοπέλες και δεν θα χάσετε, είναι η ταπεινή μου άποψη!
Εγώ έγραψα απλά για να σας ενημερώσω γιατί απ' ότι μου είπε η Άννα, 5 μέρες που είναι εκεί η κοπέλα, όλοι λένε τα καλύτερα φεύγοντας αλλά κανένας δεν μπήκε στον κόπο να γράψει δύο λέξεις.
Θεωρώ την κίνηση της Άννας, όσον αφορά την συγκεκριμένη κοπέλα, επιτυχημένη γιατί ανανέωσε το ρόστερ με δύο κοπέλες, την Αουρόρα και την Νίνα, καλύπτοντας δύο διαφορετικές ηλικιακές κατηγορίες, εμφανίσιμες και με κορυφαίες υπηρεσίες όπως μας έχουν συνηθίσει και οι υπόλοιπες κοπέλες.
Το κερασάκι στην τούρτα ήταν το πρωκτικό της Νίνας, κάτι που έλειπε στον συγκεκριμένο χώρο, και δεν ξέρω ακόμα αν θα είναι στις πλαγιές υπηρεσίες της;ης κοπέλας ή θα προσφέρεται κατ' επιλογήν της ιδίας αναλόγως των συνθηκών.
Μια δοκιμή θα σας πείσει.
Όποιος φερθεί σωστά,θα βγει κερδισμένος, πιστεύω.
Καλά να περνάτε, να είστε γεροί και υγιείς και καλό υπόλοιπο καλοκαίρι!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2024
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Νίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέγας
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.355
Πόντοι:
4.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 A1T1, giorgiodelafuentes2, ciko mares και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2024
Πολύ ωραία κριτική και συμφωνώ σε πολλά απο οσα αναφέρεις σχετικά με την συμπεριφορά μας προς τα κορίτσια και το feedback τους σε εμάς
review reaction 1 manos 1810
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1