Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 714544
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Φτάνοντας στο μαγαζί, βλέπω με τη σειρά όλες τις διαθέσιμες κοπέλες και επιλέγω Βανέσσα. Είναι γύρω στο 1,70 - 1,75, με μεγάλο στήθος χαλαρό όμως πολύ ωραίο για πιπίλιμα, πεταχτό κωλαράκι ωραία στημένο και έχει αρκετά τατουάζ.

Ξεκινήσαμε με μασάζ, ένα απλό χαλαρωτικό τυπικό μασάζ ήτανε μην περιμένετε κάτι το ουάου είναι αλλού καλή η κοπέλα. Αφού με καθάρισε από τα λάδια, ξεκινήσαμε με φιλιά και πιασίματα και μεταφερθήκαμε στο χαμηλό καναπέ. Πέρασμα προφυλακτικού και στοματικό μέχρι να γίνει πέτρα. Σεξ σε 3 στάσεις πρώτα εκείνη από πάνω, έπειτα ιεραποστολικό οπού πήγα να δώσω γρήγορες στροφές και η Βανέσσα μου είπε πιο σιγά και το πήγαμε σε gfe ρυθμούς, με εκείνη να φαίνεται να το ευχαριστιέται πιο πολύ και τέλος στα 4 με κατάθεση στο ωραίο κωλαράκι της. Καλή περίπτωση, το μόνο που έχω να πω σαν αρνητικό είναι ότι δυσκολεύτηκα με την συνεννόηση η κοπέλα δεν μιλάει καλά αγγλικά αλλά αυτά ξεπερνιούνται, στο κρεβάτι μιλάει μόνο η γλώσσα του σώματος...
Δε ξέρω αν θα την ξανά προτιμήσω γιατί θέλω να περάσω και με άλλες κοπέλες, η κοπέλα πάντως αξίζει.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2024
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
herc96
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
411
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Rokko28, Old Rider και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2024
Πίπα χωρίς προφυλακτικό δεν κάνει η εσύ ήθελες προφυλακτικό??
review reaction 1 herc96
16 Ιουλίου, 2024
Δεν με ρώτησε ήταν δική της πρωτοβουλία αλλά δεν με χάλασε να σου πω την αλήθεια
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2