Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 58 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 194751
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση πριν λίγο με τη Νικόλ
πήρα το πρόγραμμα της μισής ώρας
η ευγενική τσατσά με συνόδεψε στο δωμάτιο καυλιάρα γυναικά αν δούλευε σίγουρα θα το είχα τιμήσει είχε μαυρίσει γιατί είχε πάει διακοπές στο Ντουμπάι η πούτσα πέτρα από τα σκαλιά να βλέπω αυτό το πεταχτώ κώλο της τσατσας τρελάθηκα ανεβαίνω μπαίνω στο δωμάτιο κάνω το ντουζάκι μου και περιμένω να έρθει το μωρό

ερχεται το κορίτσι με το χαμόγελο στα χείλη ήμουν καθιστός στο κρεβάτι του μασάζ εμφάνιση στεγνό σώμα μοντελε με γυαλιά μυωπίας στήθος εκπληκτικό μεγάλο με στρογγυλές ρώγες
αγγλικά τίποτα μόνο της είπα κάτι λόγια στην μητρική της γλώσσα και γελούσε
ενα τατουάζ δίπλα στο στήθος της
ξεκινήσαμε στην αρχή με πεταχτά φιλιά της βγάζω το στριγκάκι και χαϊδεύω το μουνάκι της.
την ξαπλώνω στο κρεβάτι του μασάζ με πολλά προκαταρκτικά εκ μέρους μου με φιλιά σε όλο το σώμα. της άνοιξα τα πόδια και ορμάω στο υπέροχο στεγνό μικρό μουνάκι της που ήταν καθαρό και χωρίς μυρωδιές
σηκώνομαι ορθιος στο κρεβάτι του μασάζ πετάω την πετσέτα και της το δίνω στο στόμα πίπα καλή αργεί αισθησιακή περιποίηση με πέρασμα από τα δίδυμα
Κατεβαίνω την πιάνω από το λαιμό και την πλακώνω στα γλωσσόφιλα που ανταποκρίθηκε φοβερά και με ωραία χρήση της γλώσσας
στα τέσσερα ιεραποστολικό από πάνω πλαγιαστά και πάλι στα τέσσερα και κατάθεση στα υπέροχα βυζιά της

Φοβερή κοπέλα με φοβερές υπηρεσίες νιάτα φρεσκάδα ομορφιά και όρεξη να σε κάνει να περάσεις πολύ καλά

Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
115
Likes:
18.229
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimigoall, Ωρίων, karamitros1972 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού