Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 105 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 290328
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεσημεριανό ραντεβού με την Αουρόρα στο ελαιοτριβείο της Άννας μιας και η μικρή έχει ήδη φτιάξει δικό της fun base και δύσκολα θα την βρεις ελεύθερη,ένας από τους πολλούς θα είμαι και εγώ . Αουρόρα λοιπόν κοριτσάκι 21 χρόνων 1,75 ύψος, πανέμορφο πρόσωπο, αδύνατο σώμα με 2αρακι στήθος με piercing στης ρώγες , διάσκορπα μικρά tattoo στο σώμα της, πεταχτό κωλαρακι ,περιποιημένα άκρα και πεντακάθαρη. Με περίμενε στην πόρτα μαζί με την Άννα καθώς ανέβαινα τά σκαλοπάτια της μονοκατοικίας, μου προσφέρουν το ποτό μου και με οδηγη στο δωμάτιο . Μετά το φρεσκάρισμα μπαίνει μέσα τό μωρό με την γλυκιά της φωνουλα, βγάζει την πόδια της και μου προσφέρει τά βυζιά της κατευθείαν στο στόμα μου ( λες και με ήξερε Ναι! ) να γλύφω και να ρουφάω της ρώγες της πού ήταν ωραία εμπειρία με το piercing , φυσικό στήθος στο ύψος του, αφού χόρτασα βυζιά γονατίζει η μικρή και τόν βάζει κατευθείαν στο στόμα της. Βαθιά πίπα, υγρή με μπόλικο σάλιο όπου παίζει με τα δίδυμα, νά τά γλύφει και να τά ρουφάει , μεγάλης διάρκειας πίπα όπως μου αρέσει να απολαμβάνω το ποτό μου και την περιποίηση της μικρής όπου με κοιτούσε με τά πανέμορφα μάτια της σκέτη καύλα Προσκύνημα . Την σηκώνω και της βγάζω το εσώρουχο ξαπλώνει και σηκώνει τα πόδια της όπου φανερώνεται το όμορφο μουνακι της Ουάου καρδιές! , την γλύφω και γεύομαι το καθαρά της μουνοζουμα. Σηκώνομαι όπου τόν βάζει πάλι στο στόμα της, μου φοράει σκούφο και με καβαλάει, σε αυτήν την στάσει δεν το πολύ κατέχει για να πω την αλήθεια αλλά το προσπαθεί. Της λέω να ξαπλώσει, σαλιωνει το μουνακι της και αρχίζω και την γαμαω αργά με βαθιά μπασιματα πολύ ωραία αίσθηση , ανεβάζω το ρυθμό και το πουτανακι να μου λέει 'Νάι, έτσι', ανεβάζω ταχύτητα και η μικρή να με αγκαλιάζει και να αναστενάζει στο αφτί ένα μονότονο ' ahhhh,ahhhh,ahhhh' κάτι που θα με ενοχλούσε αλλά το αντιπαρέχομαι μίας και είναι άπειρη ακόμα και η πρώτη της φορά σέ αυτό το χώρο. Τελευταία στάσει στα τέσσερα όπου όπως είπα η Αουρόρα αντέχει και δεν "κλέβει " σέ αυτήν την στάσει και σε αφήνει να στραγγίξεις με την ησυχία σου. Αφού με σκουπίζει μπαίνει μέσα στο ντουζ και ξεπλένετε. Ξαπλώνω στο μασαζοκρεβατο για το καθιερωμένο μασάζ, η μικρή δεν το κατέχει ακόμα αλλά το προσπαθεί όπου με το πέρασμα του χρόνου σίγουρα θα είναι καλύτερη μιας και έχει όρεξη για δουλειά και θέλει να ευχαριστεί τον πελάτη. Η υπηκοότητα της είναι όπως το υπόλοιπο ρόστερ του μαγαζιού αλλά τα ελληνικά της είναι τέλεια όπου μπορείς άνετα να κάνεις μια πολύ ευχάριστη συζήτηση μαζί της. Σίγουρα θα την επιλέξω ξανά γιατί μια τέτοια εμφάνιση δύσκολα βρίσκεις σε ελαιοτριβεία και θέλω να δω την εξέλιξη των επιδόσεων της. Χαιρετώ Καπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2024
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Aurora
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Christian Kenway
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Απρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.356
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, trimis, maradona7 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2024
Το έχουμε κανιβαλίσει το κορασιο ?
13 Ιουνίου, 2024
Τι εννοείς;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2