Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 99 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 278286
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη πριν από λίγες ημέρες στο συγκεκριμένο λαδοκομείο για την γνωστή αναζωογόνηση του πέους..... Αφού ανέβηκα τα σκαλιά της μονοκατοικίας, η ευγενέστατη κυρία της υποδοχής με καλωσορίζει με χαμόγελο και μου πρότεινε ποτό. Σε λίγο άρχισε η παρέλαση με πρώτη την Άντζελα, μετά πέρασε η Λίζα (αξιόλογες κατά την προσωπική μου άποψη) και τρίτη η Κατερίνα όπου κάτι με τράβηξε σε αυτήν όπου και την επέλεξα. Στη συνέχεια με πήγε στο δωμάτιο και μου έδωσε σφραγισμένη πετσέτα για να κάνω μπανάκι. Μετά από λίγο ήρθε εντός και μου είπε τα προγράμματα διαλέγοντας αυτό των 100 ευρώ. Ξεκινήσαμε με αγκαλιές, τριψίματα, φιλιά και sex όπου η συμμετοχή της ήταν πάρα πολύ καλή. Πίπα με προφυλακτικό, διότι το ζήτησα εγώ και εναλλαγή δύο στάσεων, ιεραποστολική και doggy όπου εκεί ήρθε και το τελείωμα. Μπάνιο και πάλι και μετά μου έκανε ένα καταπληκτικό μασάζ μασάζ για αρκετά λεπτά. Στη συνέχεια στοματικό με προφύλαξη και αρκετά χάδια από εμένα προς αυτήν στα επίμαχα σημεία της. Στη συνέχεια και προς το τελείωμα εναλλαγή στοματικού με handjob, πέταγμα του προφυλακτικού και ράντισμα στα γλυκά βυζάκια της. Την ευχαρίστησα με ένα ρουφηχτό φιλί και αμέσως ένα γρήγορο ντουζ μιας και ο χρόνος τελείωνε.
Πάρα πολύ καλή εμπειρία, έφυγα ανανεωμένος αλλά το λαδάκι που χρησιμοποιούν
δεν βγαίνει εύκολα από το σώμα και πρέπει να τριφτείς πολύ και για αρκετά λεπτά. Αυτό θα πρέπει να το δουν οι υπεύθυνοι. Η κοπέλα δεν είναι τόσο παχουλή όσο φαίνεται στις φωτό και από κοντά είναι γλυκύτατη. Θεωρώ ότι σε γενικές γραμμές είναι από τους καθαρότερους χώρους και με ωραία διακόσμηση. Σύντομα θα τους επισκεφθώ εκ νέου για να περάσω εξίσου όμορφα και με άλλη λαδοκόρη και να έχω πιο κατασταλαγμένη γνώμη.......

Μάγκες να περνάτε όμορφα.
Η ζωή είναι μικρή και το κορμί μας θέλει αναζωογόνηση..... τακτικά!!!!!

Θα έβαζα παραπάνω βαθμούς στην αξιολόγηση αλλά δεν με αφήνει το σύστημα!
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Pol Pan
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
323
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Xaramofais, giorgiodelafuentes2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2024
συνάδελφοι βοηθάτε, με τα προγράμματα τι γίνεται; Θυμάμαι μέχρι τις αρχές του έτους έλεγαν 60€ η μισή ώρα και 80 η μία. Έχει αλλάξει κάτι;
23 Μαΐου, 2024
Να συμπληρώσω παίχτη μου στον τίτλο και αναζωογόνηση σπέρματος! Χεχε!
review reaction 3 Pol Pan
23 Μαΐου, 2024
Σωστός!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3