Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 77 10
Μασατζίδικα 267822
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ξεκινώντας την μέρα μου την περασμένη Τρίτη, μου εγεννήθη μία λάγνα επιθυμία για μία ερωτική περιπέτεια με κόρη της μητέρας Ρωσίας!!! Δε χρειάστηκε και ιδιαίτερη σκέψη για το πού ήταν το κατάλληλο μέρος για να εκπληρωθεί αυτή μου η επιθυμία. Τηλεφωνάκι λοιπόν και κλείσιμο ραντεβού με Ντιάνα!!!!! Για όσους δε γνωρίζουν μιλάμε για τον γενάντι λιτοφτσένκο της πεολιχείας, για τον βαλερί λομπανόφσκι της αδάμαστης ερώτικης ενέργειας και για τον ανατόλι ντεμιανένκο της σεξουαλικής διέγερσης!!!!!!! Εμφανισιακά πρόκειται για μία μεταμίλφ γυναίκα, αδύνατη με μικρό βυζί ψηλή με τις ατέλειες της ηλικίας της αλλά και με μία ματιά ατάιστης οργισμένης λύκαινας στη σιβηρική τούνδρα! Όχι κάτι εντυπωσιακό δηλ. αλλά σίγουρα άξια για μία δοκιμή....την είχα επισκεφθεί και παλαιότερα αλλά ξέχασα να γράψω κριτική γιατί έπαιζε ο θρύλος γιουρόπα λήγκ και μετά ξεχάστηκα(μάλλον είχα απογοητευτεί από το αποτέλεσμα...πρέπει να ήταν το 0-3 της άρσεναλ στο καραισκάκη). Αφού ανταλλάσουμε λοιπόν τις σχετικές φιλοφρονήσεις, μπαίνω δωμάτιο και κάνω ντουζάκι. Με το που μπαίνει μέσα , χαμηλώνει το φώς...ώστε να έχουμε μία ερωτική ατμόσφαιρα και ξεκινάει ένα καλό μασάζ(όχι κάτι ιδιαίτερο και ισχυρό όπως της λένας πχ αλλά αρκετά καλό). Αφού περνάει το πρώτο μισάωρο, αρχίζει μία επίθεση αλά μαντσεστερ γιουνάιτεντ επί σκόουλς και γκίγκς άνευ προηγουμένου....πως το κατάφερε να μου γλύφει ταυτόχρονα αιμορροίδες, αρχίδια, αυτιά και πουτσοκέφαλο δεν μπορώ να το καταλάβω και θέλει εξήγηση από ειδικό ερωτικό ορθοπεδικό(καιρός να ανοίξει αυτή η νέα ειδικότητα στο πανεπιστήμιο). Αφού με έχει κάνει τούρμπο με το που γυρνάω μαλάκες μου αρχίζει το στόμα της και δημιουργεί "σονάτα"...Πρέπει ο Βιβάλντι να συνερεύθη εκείνα τα 15 λεπτά με τον Σούμπερτ και να συνέθεσαν την σπουδαιότερη ερωτική σονάτα του 17-18ου αιώνα!!!!!!!! Τα σάλια που εκλύονταν στην αρχιδοκαυλιέρα μου από την στοματική της κοιλότητα ήταν σε ποσότητα ευμεγέθους ροντβάιλερ 100% . Ένιωσα σαν τον ζαν μαρί πφααφ που προσπαθούσα να αποκρούσω τις επιθέσεις του μπελάνοφ και του βασίλι ράτς στον νοκ αουτ αγώνα του ΜΕΧΙΚΟ 86!!! Δεν μπορεί να περιγραφεί ούτε με μεταδόσεις Χελάκη και Θαναηλάκη αυτό που συνέβαινε εκείνα τα 15 λεπτά.....ενδέχεται να κινητοποιήθηκε και το ρήγμα της ανατολίας και να έχουμε και τον επικείμενο σεισμούλη σε λίγες μέρες στη θαλασσα του μαρμαρά...για να σοβαρευτώ και ολίγον γιατί ως γνωστόν δεν διακρίνομαι και για τη σοβαρότητά μου, Η ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ της οποία η πεολειχία θα πρέπει να διδάσκεται στα Θήλεα ανα τον πλανήτη από την νεαρή ηλικία, έδωσε ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΤΗΣ!!!!!! δεν γραπώνει ένα καυλί έτσι για να το γραπώσει και να το πιπώσει με μανία ή διεκπεραιωτικά.....το κάνει σαν να είναι δικό της και θέλει να παίξει την καλύτερη μαλακία της ζωής της για να καυλώσει τέλεια η ίδια....το φοβερό και αδιανόητο που κάνει είναι ότι δεν τον παίρνει από την αρχή μέσα στο στόμα....αλλά περιεργάζεται το καυλί όπως το λιοντάρι που γλύφει το έδεσμα του πριν το φάει....ατελείωτο γλύψιμο του κορμό και της πουτσοκεφαλής με έκλυση άφθονου σιελογόνου υλικού με εναλλαγές με τρίψιμο του πέους στο σώμα της με απώτερο στόχο την ολοκληρωμένη αιμάτωση του και σκλήρυνση του. Μόλις επιτευχθεί ο αντικειμενικός αυτός στόχος, τότε αρχίζει τις βούτες με το λαρύγγι και κατατροπώνει όποιον αντίπαλο βρει μπροστά της.....το κάρφωσε με μανία μέχρι τέρμα οισοφάγο, βγάζει τα υγρά της ανεβαίνοντας και πριν την απελευθέρωση του μορίου και μετά αρχίζει πάλι μια εναλλαγή εκπληκτικού γλυψίματος του κορμού του πέους με καρφώματα διήθησης του μορίου μέσα στο λάρυγγα όπου και κάποια στιγμή νιώθεις ότι αρχίζει η παράδοση του 3ου συντάγματος πεζικού και ψάχνεις την λευκή σημαία για να δηλώσεις παράδοση άνευ όρων.....Αυτό έκανα και εγώ διότι δεν άντεξα και καθώς σηκώνομαι όρθιος της λέω ώπα...ώπα ώπα.....θα χύσω γαμώ το σπίτι μου μέσα σταμάτα και αναφωνώ με λυμούς και τρεμάμενη φωνή....Αρρώστιαααααααα!!!!!!!! Την σταματάω και την αρχίζω σε ένα γλυφομούνι που δεν θα το ξεχάσει εύκολα....και βούρ μετά στον πατσά......την πιάνω ανάσκελα στο μασαζοκρέβατο και αρχίζω την διείσδυση....μετά από 5-6 σφυροκόπημα την νιώθω να τρέμει και την βλέπω να δαγκώνεται και να μονολογεί κάτι στα πιο σιγανά κύματα που δεν τα ελάμβανα καλά....ίσως πρέπει να επισκεφτώ άμεσα κάποιον Ω.Ρ.Λ. και την γυρνάω στο πλάι να την γαμεύσω πιο ισχυρά ακόμη.......δεν άντεξα άλλο και βγάζω την καπότα και την τραβάω προς το μέρος μου.....την κατεβάζω στα γόνατα και της λέω ώρα να μου πιείς το μεδούλι......και έσκασε όλος ο υπερχειλισμένος κηφισός στο στόμα της και σε όλο το πρόσωπο.....δεν πρέπει να έβλεπε για το επόμενο δίωρο από τα χύσια και ευτυχώς που ήμουν το τελευταίο ραντεβού της για να μπορέσει να πλύνει καλά τα μάτια γιατί το σπέρμα τσούζει..... Νομίζω ότι τα έγραψα όλα όσα έπρεπε να ξέρετε για να καταλάβετε αν σας ενδιαφέρει ή οχι...
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2024
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
7.724
Πόντοι:
4.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, xagnostos2006, BMWR75 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2024
Μα τοσο καλη ειναι αυτη? Πολλοι γραφουν...και ειναι και το μασατζιδικο αυτο πολυ κοντα μου...οχι πως τρελαθηκα οταν την ειδα..οκ προτιμησα Λενα...αλλα δεν εχω παρα να τη παρω...
24 Φεβρουαρίου, 2024
Κριτική έπος! Που ανταποκρίνεται 100%στην πραγματικά. Εύγε! Και άσε τα γνωστά νεροβραστα ναυάγια και τους κλακαδορους να αποθεώνουν την κάθε Ειρήνη που έχει πρόγραμμα προκάτ και μουγκρίζει σαν μοσχαρα στο δωμάτιο
review reaction 3 review reaction 1 bixterious, n.smirni76
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2