Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 714023
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε πριν κάνα μήνα κλασικά χώρος άψογος και η Τζώρτζια θεαρα και ας με μαλώνει που έρχομαι 3 λεπτά νωρίτερα από το άνοιγμα αν και βλέπω ότι γίνεται και από άλλους.Ας μιλήσουμε για την κοπέλα λοιπόν λατίνα νεαρά με μοντελε σώμα(ψιλή αδύνατη με μικρό βυζί) γλυκό προσωπάκι με μαγουλακια για τσιμπιμα.
Στα ενδότερα η διαδικασία είναι γνωστή σεξακι πρώτα και μετά μασάζ για χαλάρωση που όμως δεν πήγε ακριβώς έτσι.Απο προκαταρκτικά ξεκινήσαμε με ελεύθερο στοματικό όπως κάνουν οι περισσότερες λατινες του μαγαζιού που όμως σταματησα γρήγορα γιατί προτιμώ με προφύλαξη για ευνόητους λόγους.Στο σεξ δεν έκλεψε ήταν πρόθυμη αλλά δεν έκανε το κάτι παραπάνω για να απογειώσει την κατάσταση.Εντωμεταξυ κατά την διάρκεια την έβλεπα να ρουφάει την μύτη της και γενικά να είχε τα πρώτα συμπτώματα γρίπης αλλά δεν έδωσα σημασία.
Αφού ήρθε το τέλος αράζω εγώ στο μασαζοκρεβατο και ετοιμάζομαι για χαλάρωση έλα που όμως μετά από 30 δευτερόλεπτα την βλέπω με το κεφάλι κατεβασμένο.Της λέω τι έπαθες μου κάνει με νοήματα ότι ζεσταίνεται και ότι ζαλίζεται οπότε χωρίς πολλά γιατί πάνω από όλα σέβομαι τον άνθρωπο απέναντι μου ληγω το ματσάκι νωρίτερα και χώρις μασάζ.
Δεν μπορώ να γνωρίζω αν όντως δεν ένιωθε καλά η το έκανε εσκεμμένα όλο αυτό για να ξεμπλέξει μαζί μου για αυτό θα ήθελα να της δώσω μια δεύτερη ευκαιρία γιατί όλοι μας την αξίζουμε.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2024
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αμαλία
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
381
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, giorgiodelafuentes2, Yatoputso και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2024
Σίγουρα σεβόμαστε τον άνθρωπο.
Αλλά αν δεν μπορεί γιατί δουλεύει?
Και συ όμως γιατί να πληρώσεις για διπλάσιο χρόνο??
Τελικά να προσέχουμε τις ιώσεις η την Αμαλία???
review reaction 1 Johnny Red2, anavATIous, professor x
09 Ιανουαρίου, 2024
Ελπίζω και εύχομαι η κοπέλα να είχε απλά ένα κρυωματάκι (λόγω ελαφρού ντυσίματος) και όχι ίωση,
για το καλό όλων μας (και το δικό της βέβαια).
review reaction 1 Johnny Red2
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2