Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Μασατζίδικα 44775
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γεια σας, είμαι παλαιό μέλος στο site, γενικά διαβάζω τα τεκταινόμενα άλλα γράφω μονό αν έχω κάτι να πω.

Επίσκεψη στο εν λόγο κατάστημα την Τρίτη νομίζω Είχα διαβάσει κάλες γενικά κριτικές για την Μέλισσα από γειτονικό site. Βρέθηκα στην περιοχή εκείνη την ήμερα για κάτι δούλης, είδα ότι δουλεύει και πήγα

Παρουσιάζεται λοιπόν από την κύρια της υποδοχής η Μέλισσα και άλλες 2 κοπέλες και τα προγράμματα τους διαλέγω το δοκιμαστικό 30 λεπτό

Η κοπέλια είναι μια μινιόν νεαρή, η οποία είναι αυτή στις φωτογραφίες που κυκλοφορούν, πολύ ωραίος κώλος, στητό στήθος στο μέγεθος της χούφτας. Πολύ μοντελά καταστάσεις τέλος πάντων Για έμενα που είναι φαν του ποιο πληθωρικού λόφο κυβικών μου, δεν είναι το ιδανικό μου.

Δίνω παράβολο μπαίνω στο δωμάτιο, σχετικά κάλο, καθαρό και με μασαζοκρέβατο κολλημένο στην άκρη. Μπαίνω για ντουζ, έρχεται και η κοπέλια μπαίνει μέσα της λέω ξεκινάμε με μασάζ και μου λέει "ααα θες μασάζ;", πρώτο φάουλ Μασάζ για γέλια...ούτε καν χάδι δεν το λες.

Γυρνάω στο μπαμ μπας και στον δεύτερο γύρο έχει περισσότερο ενδιαφέρον. Μου τον παίζει λίγο, πάει να βάλει προφυλακτικό δεν μπορούσε να το βγάλει από το αλουμινόχαρτο και με νευρά μου λέει "μπορείς να βοηθήσεις",(κάλα λέω δεν γαμιέται μπορεί να είναι ιδέα μου τα νευρά της) και πει βουρ για καβάλημα. της λέω "πίπα, δεν....", "αααα οκ μου λέει θες πίπα;", ξεκινάει μια πίπα ρήχη μονό πουτσοοκέφαλο χωρίς πολλά πολλά (είμαι κανονικός δεν έχω κανένα μακρινάρι). Έχω ήδη ξενερώσει και λέω έλα πάμε να τελειώνουμε. Βάζει προφυλακτικό που της είχα εγώ βγάλει, έρχεται σε cowgirl, πάνω πάνω δεν τον βάζει καν όλο μέσα, λέω από μέσα μου "ρε μαλακά πρέπει να έχω την ψωλή του Lex Steel, αλλιώς δεν το καταλαβαίνω. Την γυρνάω στα τέσσερα καμπύλη η πλάτη για να μην έχω διείσδυση.

Τέλειωνω με τα χίλια ζόρια στο προφυλακτικό και αυτή ήταν με μια ξινίλα στην μούρη, σαν να μου έλεγε άντε άργησες να τελειώσεις.

Η βαθμολογία αν με άφηνε το σύστημα είναι
Εμφάνιση κοπέλας 9/10
Χώρος/καθαριότητα χώρου 8/10
Ποιότητα μασάζ 1/10
Σχέση αξίας/κόστους 2/10

Εν κατακλείδι, υπηρεσίες μπουρδέλου σε wanna be μασάζ. Δεν είναι για δεύτερη δοκιμή καν.
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2023
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μελίσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Vente
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
210
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Whatever_13, Milfomaniac και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2023
Λυπάμαι που δεν διάβασες την κριτική μου.
Είχα ακριβώς την ίδια και χειρότερη εμπειρία.
Σε εμένα δεν γνώριζε και Ελληνικά... Φαντάσου.. Money Mouth
Δυστυχώς οι προμότορες κάνουν καλά τη δουλειά τους!!!

Πρέπει να έχει δύο καταχώρησεις και η κριτική μου εμφανίζεται στην δεύτερη.

Παρακαλώ οι διαχειριστές ας το δουν αυτό το θέμα.
Υπάρχει καταχώρηση σαν μασάζ και σαν στούντιο.
review reaction 1 Vente, Johnny Red2
23 Δεκεμβρίου, 2023
https://www.bourdela.com/sex-studio/tatoiou-71/

Εδώ είναι το λινκ σαν Studio.
Εδώ βρίσκεται και η κριτική μου.
review reaction 1 Vente, Johnny Red2
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2