Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 818831
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ντιάνα λοιπόν ……….

Καθώς ειμαι πρωτεύουσα για δουλειά από χθες , σήμερα τελειώνοντας τα ραντεβού μου , πέρασα από το ίδρυμα για τη καθιερωμένη μου επίσκεψη . Ειμουν εκεί κατα τις 4 το απόγευμα , παρούσες 7 κοπέλες . Ντιάνα , Αλεξάνδρα, Καμιλα , Άννα , τις άλλες δε τις θυμάμαι . Κλικ μου έκανε η Ντιάνα , καθώς μου φάνηκε ωραίο κορμί , αλλά μου έβγαλε και μια ζεστασιά το χαμόγελο της . Παράβολο για 1 ώρα , και βουρ

Ο χώρος άψογος , παίζει να ειμουν και ο πρώτος στο δωμάτιο από το πρωί καθώς όλα ήταν αχρησιμοποίητα . Δεν πρόλαβα να τελειώσω το μπάνιο , και η Ντιάνα ήταν ήδη στο δωμάτιο . ΤΕΡΑΣΤΙΟ θετικό πρόσημο , καθώς έχει τύχει να περιμένω και μισάωρο και να ξενερώσω . Με περίμενε με ροζ γόβες κι ένα πολύ Στυλάτο κορμάκι , πόδια θεϊκά , σώμα στεγνό , ψηλή , ΑΡΧΟΝΤΟΓΥΝΑΙΚΑ λέμε , κι ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά

Την ξάφνιασα , καθώς της ζήτησα πρώτα μασάζ , έτσι ώστε να γνωριστούμε λίγο . Λοιπόν , για τα γούστα μου πάντα , από τα καλύτερα μασάζ . Κι αυτο γιατί το έκανε με αγάπη και διάθεση , αργά , σωστά , από την κορφή μέχρι τα πόδια . Χαλάρωσα , το ευχαριστήθηκα , έλιωσα στο μασαζοκρέβατο. Μου λέει σε καποια στιγμή , σήκω να πάμε για το γλυκό , χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Μεταφερθήκαμε στο κρεβάτι , κι εκεί ήρθε η δεύτερη πολύ ευχάριστη έκπληξη . Σα να ειμουν με τη γκομενα μου . Με έκανε να Νοιώθω ότι το ευχαριστιόταν κι αυτή όσο κι εγώ . Πιστεύω ακράδαντα , ότι το 80% σε μια συνάντηση είναι εγκεφαλικό συναιςθημα. Ε λοιπον με τη Ντιάνα πρώτα γαμηθηκαμε στο μυαλό , και μετά στο κορμί . Δεν πρόλαβα και πολλά βέβαια , γιατί κράτησα δεν κράτησα 10 λεπτά …….. Μετά κάτσαμε και τα είπαμε λίγο , η ωρα ήρθε και πέρασε , και εμείς εκεί ………

Μπανάκι , ξεπροβόδισμα , φιλάκι και γεια σας . Μπήκα στο αμάξι , τράβηξα για Πειραιά στη νυχτερινή Αθήνα , με ένα πλατύ χαμόγελο . Άμα σου κάτσει η φάση ρε γαμωτο , τι ωραία που είσαι μετά . Ενώ άμα δεν , σε χαλάει για μέρες . Τεσπα

Τυχερός που μου βγήκε η συνάντηση με μια γυναίκα λαμπάδα , που μου ομόρφυνε το βράδυ . Αδέρφια εύχομαι την ίδια τύχη για όλους , καθώς τα λεφτά δε βγαίνουν εύκολα , και δεν είναι για να τα κλαίμε .

Ευχαριστώ πολύ γυναικάρα, να είσαι καλά
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Sicarios
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
3.476
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chicharito, kelenor, Kaloeros και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού