Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 364 10
Μασατζίδικα 802096
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τραγική εμπειρία πραγματικά τραγική. Επιλέγω Αγάπη2 για μια ώρα μιας και είχα περάσει ξανά μαζί της όταν είχε πρώτο έρθει. Η κοπέλα είναι ψιλή με δεμένο σώμα (έχει πάρει 3 4 κιλάκια) με πολύ όμορφο πρόσωπο για τα δικά μου γούστα. Τα πρώτα σημάδια της επικείμενης φόλας δεν άργησαν να φανούν. Αφού προσπαθώ να σπάσω τον πάγο όντας τρυφερός διαπιστώνω ότι κάνει δεξιά αριστερά το πρόσωπο της για να αποφύγει τα φιλιά. Όχι με γλώσσα και τα συναφή απλά την οποιαδήποτε επαφή. Μου αρχίζει το τροπάριο των σπειρών μικροβίων και αρχίζω να παίρνω την πρώτη κρυάδα. Μετά από κάποια χάδια πάει για στοματικό και ψάχνει προφυλακτικό. Της λέω ελεύθερο δυσανασχετεί και αφού της λέω ότι ρώτησα την κα Σοφία μου λέει πάμε να σε πλύνω. Για τρίτη φορά μιας και είχα μόλις κάνει σπίτι μου αλλά και μπαίνοντας στο δωμάτιο. Αφού τελειώνει η άχαρη δοκιμασία απομάκρυνσης μικροβίων ξεκινά μια πιπα απλά ανεκτή και μιας και η στύση μου δεν ήταν και σπουδαία λέω ας κάνουμε σεξ. Εκεί αφού βάλαμε τζελ στο μουνι και στον πουτσο μου κάναμε μια φιλότιμη προσπάθεια για σεξ. Αμ δε... Πονούσε λέει. Την έχω μεγάλη. Παπαριες δεν έγινα ξαφνικά γκοτζιλα. Της είπα να ανέβει αν θέλει από πάνω αρνήθηκε. Στα όρθια ήθελε μόνο. Στο μεταξύ η ξενερα απίστευτη. Της είπα όμορφα χωρίς εκνευρισμό να το λήξουμε στο μισάωρο κσι αν κσι μου πρότεινε να με τελειώσει της αρνήθηκα ευγενικά. Άλλωστε δεν είχα μαζί μου κάποιο πόρνο περιοδικό να με βοηθήσει μιας και η κατάσταση ήταν ξενερουα. Κατέβηκα ηρεμα και όμορφα μαζί της κάτω όπου γινοταν λαϊκό προσκύνημα και αφού πήρα πίσω τα 20 ευρώ του παραπάνω χρόνου χαιρέτησα ευγενικά λέγοντας απλά στην κα Σοφία ότι άλλο κορίτσι είχα γνωρίσει εγώ πριν μήνες. Απλά επειδή μετράω 2 φόλες το τελευταίο τρίμηνο στο μαγαζί είπα από εδώ και στο εξής να αλλάξω περιβάλλον. Καλά να περνάμε...
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αγάπη2
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
552
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tarifas pirea, xagnostos2006, giorgiodelafuentes2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2023
Αμα αρχισαν και εκει τα αποστειρωμενα. Οι μικροβιοφιλοσοφιες. Και τα μη μου απτου. Στον ναο του εξτραδιξ. Παει χαλασε η δουλεια. Εμπρος προς τα πισω παει και εκει η κατασταση
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1