Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819246
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η ιστορία ξεκινάει λίγες μέρες πριν... Σε επίσκεψη στο ίδρυμα για κλεισμένο ραντεβού με την (Α).. ενώ περίμενα στο σαλόνι, πέρασε η Έλλη από μπροστά μου κανοντας κατι τσαχπινιες, κάτι σκέρτσα.. μου έκλεισε το μάτι και μου κωλοτριβοταν μέχρι που έκλεισε η πόρτα για να ξαναφύγει στο επόμενο ραντεβού.

Την Έλλη την έχω πετύχει αρκετές φορές αλλά δεν είναι του γούστου μου... κι έτσι δεν προτιμήθηκε.

Στο ενδιάμεσο στον έξω κόσμο... έπιασα τον εαυτό μου να φλερτάρει μια μπαμπατσικη κοπέλα 30+ με ιδιαίτερα καλό πρόσωπο και χαρακτήρα.

Έλα όμως που οι σχεσεις των τελευταίων ετών και η επί πληρωμή απόλαυση του sex με έχει κακομαθει σε λεπτα καλιγραμμα κορμια;!

Ευκαιρία έψαχνα να λύσω τις απορίες μου... Μπορώ να πηδήξω μια πιο "γεμάτη" γυναίκα; Με ενδιαφέρει κάτι τέτοιο; Η Έλλη γιατί μου κωλοτριβοταν;
τοσες φορές την έχω απορρίψει...

Έτσι μπήκα στο δίλημμα.. Έλλη ή Αλεξάνδρα; Πιο μικρή η μια, πιο μεγάλη η άλλη... Πάμε στα βαθιά λέω και βλέπουμε...

Έτσι πριν καταλήξω με το τι θα κανω στον έξω κόσμο, πήγα με την Έλλη, να δω τι παίζει.. Να βάλω και το λιθαράκι μου στην ενημέρωση του κοινού!

Η Έλλη είναι 40+ μαύρα μακριά μαλλιά, σπασμενο - αρκετά πονηρό - πρόσωπο, κοντουλα, γεματουλα, με πλαδαρό κορμί, στήθος, κωλο κλπ. και σφιχτά πόδια.

Στο δωμάτιο.. της είπα ότι πήγα από περιέργεια και έβαλε τα δυνατά της να μου την λύσει!

Σοσιαλ ελληνοαγγλικό μια χαρά, φιλιά με γλώσσα φουλ.. αρκετά ρομαντική η πρώτη προσέγγιση. Μετά προχωρησε σε πιο pse κατάσταση!

Δυνατή πίπα, βαθιά, με πέρασμα από τις μπάλες, λίγο φτύσιμο, σκαμπιλακια, τσόντα η φαση.., δέχτηκε γλυψιμο παντού και δάχτυλα μονο μπροστά. Έχυσε και μία έτσι για το ζέσταμα και πάμε στο πήδημα!

Εκεί δεν την προλάβαινα.. είχε πρόγραμμα να πηδηχτουμε σε όλο το δωμάτιο.. Κάθε 3-4 λεπτά μου γυρνούσε κι αλλιώς!
Στο κρεβάτι 2 στάσεις, στο μασαζοκρεβατο άλλες 2, στο όρθιο 1, στον καναπέ 2.. (με την μία να έχει βάλει τα χέρια κατω στο πάτωμα και να κάνει twerking στο καυλι μου...) τα πόδια της έχουν μεγαλο άνοιγμα και κάνει διάφορα κατά το πήδημα... Δεν ήθελα να φτάσω στο μπάνιο πηδώντας... και την ξαναεβαλα κρεβάτι, στα 4 να τελειώσω.

Προσοχή: το πηγάδι είναι βαθύ.. όσο και να χτυπαγα δεν βρήκα αντίσταση!

Αφού έκανα το τουρ του δωματίου, πήδηξα σε κλασικές και απίθανες στάσεις, έριξα τα σκαμπιλια μου και ιδρωσα την φανέλα, πετάω την καποτα και την έβαλα να με γλύφει πάλι.. Κανένα παράπονο η κυρία.. με όρεξη τον άρπαξε και τον περιποιήθηκε δεόντως!
Τα πήρε όλα στο στόμα και στη διαδρομή προς το μπάνιο (για να τα φτύσει) πανηγύριζε σα να μπήκε γκολ! (μουρλοκομειο)

Έμειναν λίγα λεπτά ακόμη που την βγάλαμε λέγοντας μαλακιες.. να χαλαρώσουμε. Ντουζακι και γεια σας...

Η περιέργεια μου πέρασε.. δεν έπαθα καμιά πλάκα τύπου: "τι μουνι πήδηξα σήμερα;"
Αλλά μου έμεινε το: "τι γαμησι ήταν αυτό;" "από αυτήν;;"

Απέχει πολύ στην εμφάνιση, αλλά βγάζει πολύ όρεξη και γούστα στο κρεβάτι.
Δεν θα τολμήσω να την βάλω στην κατηγορία της "Ε" -εχουμε πει, είναι μια κατηγορία μόνη της- απλώς αναφέρω ότι είναι η δεύτερη στο Λ23 που μου έβγαλε τέτοια διάθεση για πορνογαμησια!

Περί ορεξεως κολοκυθόπιτα..
Αν σας κάνει λίγο κλικ και έχετε καυλιτσες για pse κάνει.
Εγώ για Φ πήγαινα... να φάω τα μούτρα μου, να τα βάλω με τον εαυτό μου και τα κασκαντεριλικια, να απορρίψω τις τσουποτες! Αλλά θα το ξανασκεφτώ το θέμα!
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tarifas pirea, TOMCRUISE, xagnostos2006 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2023
Tώρα θα κατάλαβες ότι οι τσουπωτές κάνουν τα καλύτερα γαμήσια!!!
review reaction 1 SB2023
11 Σεπτεμβρίου, 2023
Έτσι ακριβώς είναι η Έλλη. Την θεωρώ μια καλή επιλογή όταν τα δυνατά ονόματα δεν είναι διαθέσιμα.
review reaction 1 SB2023
11 Σεπτεμβρίου, 2023
Κοιτα κι εγω π.χ επιλεγω συνηθως με μοντελε εμφανιση, αλλα σκεψου το εξης, τι θα προτιμουσες να περναγες με μια σωματικων προδιαγραφων που γουσταρεις αλλα στο δωματιο μεσα να σε απογοητευε...η με μια μετριας εμφανισης μεν..φωτια στο κρεβατι δε..και να θελει να σε ευχαριστησει..η ζυγαρια γερνει προς τη δευτερη περιπτωση...γιατι στο κατω κατω αυτο πληρωνεις...τη περιποιηση! Ειναι το ενστικτο κι οτι θα περναγες καλα..το αλανθαστο..και κατι αλλο, η σπεσιαλιτε δε τρωγεται και καθε φορα...θες και κατι διαφορετικο..να ενα προχειρο, ενα λιγο βρωμικο...και σου βγαινει και νοστιμοτερο!! Χα χα
review reaction 1 SB2023
11 Σεπτεμβρίου, 2023
John συμφωνείς, άρα έχεις φάει.. ρίξε και καμία κριτική να ενισχύσεις το κοινό!
Πήγα προετοιμασμένος να τα κλάψω κι ευτυχώς... δικαιώθηκε ο αγώνας !

"Η σπεσιαλιτέ δεν τρώγεται κάθε φορά..." γαμω της ατάκες Hase!
S
SB2023
review reaction 1 JohnWayne
12 Σεπτεμβρίου, 2023
Ναι, φίλε SB, έχω παει με την Ελλη (2φορες) και για να πω την αλήθεια, δεν νομίζω να υπάρχει κοπέλα του μαγαζιού που να μην έχω περάσει…. ίσως μια δυο περιπτώσεις, όλα αυτά τα χρόνια.

Γενικά είμαι… ντροπαλός και δεν γράφω πολλά
review reaction 3 TOMCRUISE
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5