Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 364 10
Μασατζίδικα 802096
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα συναγωνιστές, λοιπόν πήγα απόγευμα και ήταν διαθέσιμες 4 κοπέλες εκ των οποίων και η Αγάπη . Ήμουν μεταξύ αυτής και της Ειρήνης με την οποία θα έφευγα και θα γυρνούσα αφού είχε ραντεβού. Αφού την είδα επέλεξα Αγάπη αφού ήταν πιο κοντά στα γούστα μου . Η κ.Σοφια μου λέει πρόσεχε. Εκεί παθαίνω Κοκό μπλόκο , τι εννοείς ρωτάω. Κάνει ερώτηση στην Αγάπη ελεύθερο στοματικό κάνεις , κάνω λέει και προχωράμε πάνω . Η κοπέλα έχει όμορφο πρόσωπο, θεωρώ το σώμα θα μπορούσε να είναι λίγο καλύτερο όχι ότι έχει κάτι που είναι άσχημο .Πήγα για φιλί και μου λέει όχι όχι φιλιά . Μετα το γλυφομούνι που τις έκανα οι γλώσσες μας συναντήθηκαν λίγο αλλά όχι κάτι υπερβολικό . Τελείωσα πρώτη φορά κάναμε ντους και οι 2 και ξεκινήσαμε . Το μόνο φάουλ για μένα είναι ότι η κοπέλα ουσιαστικά δεν έκανε καμία προσπάθεια για να πάρει το πάνω χέρι σε κάποια στάση . Μου λέει μου αρέσει να είναι ο άντρας από πάνω οπότε και εγω έκανα τις στάσεις στις οποίες εγω είχα τον έλεγχο . Γι'αυτό και το ίσως αν θα την ξανά βλεπα. Να είμαστε καλά και κουράγιο σε όλους .
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 24, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Αγάπη2
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
555
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baroc, SB2023, petergsp και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2023
Η Αγάπη εκτός που είναι κουκλάρα, εκτός που έχει κορμάρα

Είναι για άλλα γούστα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1