Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 50 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 202637
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Ταϊλανδέζα Σίντυ.

Νταρντανογυναικό, όχι χοντρή όμως, μεγάλο αλλά σφιχτό πίσω σύστημα και μεγάλα ζουμερά βυζία. Προσωπικά εμένα μου άρεσε το πρόσωπο της. Κλασικό στρογγυλό ευχαριστώ σεξουαλικό εξωτικό πρόσωπο.
Κάτεμε πολύ ωραίο μασάζ, καλή πίεση στην πλάτη και περιποιητική σε όλο το σώμα. Δεν βαριόταν αλλά ήτανε λίγο μηχανική στις κινήσεις της, ψιλό φάση ρουτίνα.
Με κούρασε αρκετά η συζήτηση μαζί της. Μου τα έπρηξε για άλλους πελάτες της πόσο πλούσιοι είναι και από που έρχονται για να τη συναντήσουμε μπλαμπλά αλλά δεν παρά ήταν απωθητικό μιας και συγχρόνως έπαιζε καλό μασάζ.
Όταν γύρισα ανάσκελα έκανε λίγο μασάζ έβαλε προφυλακτικό και ανέβηκε πάνω μου, πολύ ωραίο θέαμα οι βυζάρες της να χοροπηδούν και οι γκριμάτσες της. Σε λίγα λεπτά την σήκωσα όρθια, έσκυψε πάνω στο τραπέζι και την πήρα από πίσω. Ο κώλος της για πολλές σφαλιάρες.
Ντουζάκι, 90€, φιλάκι και την κάναμε σιγα σιγα.

Πιστεύω πως όποιος γουστάρει ασιάτισσες και δεν είναι μαστ για αυτούς να είναι πετιτ η γκόμενα αξίζει η δοκιμή.
Ίσως ξανά κάνω κάποια στιγμή συνάντηση μαζί της αλλά σίγουρα θα περάσω από πολλές άλλες πριν συμβεί.
Κόστος συνάντησης
90
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Σίντυ
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Tantrikos80
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
620
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black crow, Johnny_Castle, anthotypos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2023
Συναγωνιστή ο τίτλος σου... όλα τα λεφτά!
η περιγραφή δεν με καλυψε, ήθελα λίγη ανάλυση παραπάνω αλλά με έκανες να γελάσω!
S
SB2023
review reaction 1 Tantrikos80
07 Οκτωβρίου, 2023
Μια απορία... πώς ακριβώς το έφερνε για να σου πει για τους πλούσιους που έρχονται για να η συναντήσουν; Έτσι στο άσχετο ή τη ρώτησες κάτι; Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2