Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819164
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταδρομική βραδινή επίσκεψη στο ίδρυμα, περιορισμένες επιλογές κι αφού ΔΕΝ είδα πολλές κριτικές είπα να δοκιμάσω Ντιάνα, να προσφέρω κι εγώ το λιθαράκι μου στους συναγωνιστές!

Η Ντιάνα ηλικιακά είναι μεγαλοκοπελα.. στην πάνω κλίμακα του μαγαζιού! Είναι 1.70-1.75 ύψος με πολύ στεγνό σώμα, φυσικό στήθος Νο 1 και ιδιαίτερο χαρακτηριστικό το πολύ κοντό ξανθό μαλλί. Μαυρισμένη Ρωσίδα που είναι χρόνια Ελλάδα και μιλάει πολύ καλά την γλώσσα. Social όσο θέλεις..

Όταν πάω με καινούργια θέλω λίγο τον χρόνο μου... ανταποκρίθηκε πολύ καλά σε αυτό και σιγά σιγά φιλάκια, γλυψιματα, χαδακια, φτάσαμε στην πίπα! Πολύ καλή! Χωρίς σπαστικες κινήσεις, με τρόπο πέρασε από όλη την 3αδα, τον έκανε κάγκελο και για να μην πάει χαμένη η δουλειά, της είπα να τον καβαλήσει!

Στο πήδημα εξίσου καλή! Ομολογώ οτι δεν πρόλαβα να κάνω πολλές αλλαγές, γιατί δεν κρατιόμουν άλλο.. και τα έχωσα μέσα της!

Αφού εκτονώθηκε η ένταση της ημέρας, ντουζακι και περάσαμε στο μασάζ...
Εκεί δώστε γραμμή στην Ντιάνα.. Με είδε μεγαλόσωμο κι άρχισε να με σιδερωνει! 50 κιλά γυναίκα μου έδωσε και κατάλαβα.. όταν της είπα πιο χαλαρά, άλλαξε αμέσως το τέμπο και συνέχισε με ένα ωραίο χαλαρωτικό μασάζ.

Τελικά, το κασκαντεριλικι απέδωσε! Είναι μια τίμια επιλογή για μια ώρα και σίγουρακι για όσους πάνε στο μισάωρο! Με τέτοια πίπα, δε νομίζω να προλάβουν να πηδήξουν, αλλά θα φύγουν με χαμόγελο.

*Η αξιολόγηση έχει ξαναγίνει, αλλά δεν με παίζει το bou..
*Τα ίδια μου έκανε και με την αξιολόγηση στην Ιλοναααχχχ...
*Προσέχουμε για να έχουμε παίδες, φορτώσετε κριτικές για να ξέρουμε που πάμε κι εμείς οι ερασιτέχνες!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black panther, petergsp, koumanidas

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2023
Καλημέρα
Κάθε πελάτης έχει διαφορετικές προτιμήσεις
Μια κοπέλα πιθανόν να νιώσει καλύτερα από άλλον πελάτη και αυτό δεν σημαίνει ότι θα κάνει τα ίδια και σε εκείνον.
Κάθε κοπέλα έχει το δικό της πρόγραμμα και το τηρεί.

Η Ντιάνα είναι εξαιρετική και έχει πολύ ωραίο στυλ, είτε ντυμένη απλά είτε ντυμένη πιο επίσημα.
review reaction 1 SB2023
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1