Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 364 10
Μασατζίδικα 802095
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Νέα προσθήκη στο ρόστερ της κυρά Σοφίας! Έτοιμος να φύγω ήμουν βλέποντας 3-4 απο τις γνωστές νοσηλεύτριες και μου λέει σε 20 λεπτά θα έρθει μια νεα κοπέλα! Καλό παιδί!
Έκανα υπομονή και εμφανίστηκε η Αγάπη "2"!

Ψηλή 1.75, νορμάλ κιλά, 2αρι στήθος, γύρω στα 27-30 χρόνων. Κοντό μαύρο καρέ μαλλί, πράσινα μάτια, πολύ ωραίο πρόσωπο! Από την στολή, μπορούσες να διακρίνεις ότι έχει ανοιχτή λεκάνη και μπουτάρες, αλλά δεν με ενόχλησαν. Είναι γυναικάρα!

Είναι από Ουκρανία, μιλάει καλά Αγγλικά και εμένα αυτό μου ήταν αρκετό. Στα του αγώνα:
Η κοπέλα είναι νέα στη δουλειά και φαίνεται το άγχος και η αμηχανία... Είναι ευγενική και έχει γλυκό χαμόγελο. Μιλήσαμε κάνα 10λεπτο για να χαλαρώσει.

Όταν ξεκίνησε η πίπα.. ήταν τυπική, κάτω από τον μέσο όρο.
Την άρχισα στο γλείψιμο και άλλαξε λιγο το ύφος.. έγινε πιο παθιαρικο. Δεν ήθελα να τελειώσω και αρχίσαμε το πήδημα.

Εκεί ο παίχτης παίζει δυνατά! Χτυπήθηκε, σφίχτηκε, κουνήθηκε, ξεδιπλώθηκε, έκανε όσα μπόρεσε για να περάσω καλά!
Το να σε καβαλάει αυτή η γυναίκα είναι τρομερή εικόνα! Ακόμη πιο ωραία στα 4! Χαζεύεις στον καθρέφτη την κορμάρα της και μπροστά σου την κωλαρα της! Κρατήθηκα όσο μπόρεσα γιατί δεν ήθελα να τελειώσει το έργο.. Όταν σφύριξε η λήξη.. είδα ότι είχαμε 5 λεπτά ακόμη. Μπανάκι και εις το επανιδείν!
Για μασάζ δεν ξέρω.. δεν φτάσαμε ποτέ εκεί!

Συμπέρασμα: Νέα, όμορφη παρουσία με πολλά περιθώρια βελτίωσης. Δεν τα καταπίνει, δεν κάνει πρωκτικό. Της αρέσει να την γλύφουν και πηδιεται (για μένα) πολύ καλά.
Το προσπαθεί όμως και νομίζω θα μας εκπλήξει ευχάριστα στο μέλλον.

Υ.Γ.1 Sorry από τον συναγωνιστή που περίμενε να την δει και του την έφαγα!

Υ.Γ.2 Υποστηρίξετε την κοπέλα να μείνει στην ομάδα μας, γιατί αν τα κάνει όλα καλά... θα αλλάξει κατηγορία και θα ξεμείνουμε με τα γνωστά παλτά!

Καλή δύναμη με τον καύσωνα μάγκες, με προσοχήΜατάκι!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αγαπη2
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, giorgiodelafuentes2, xagnostos2006 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2023
Για να μην "κλέψω" νέα κριτική για Αγάπη2....
Μετά από ενα μήνα..
είναι πιο άνετη στον χώρο. Δεν βελτιώθηκε κάπου αισθητά, αλλά είναι τόσο πιο όμορφη από τις άλλες, που θες να την κανακεψεις κι όχι να την ξεσκίσεις!
S
SB2023
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1