Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 818829
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα, είχα τα τυχερά μου... Με κάποιο τρόπο γλίτωσα 70€! Χαρούμενος ήμουν, ξεκούραστος ήμουν.. πήγα να δώσω 80€ στην Σοφία!

Απολογητικά μου είπε για τις λιγοστές κοπέλες που είχε σήμερα.. Για να μην το κουράζω, πήρα την Τατιάνα.

Η Τατιάνα 40+ από Ρωσία, στα δικά μου μάτια ξεφεύγει από τα πρόστυχα, ψεύτικα, δήθεν γκόμενα στάνταρ των υπολοίπων μεγαλο-κοριτσιών!
Μοιάζει πιο πολύ με την θεία που σε κοίταζε πονηρά όταν ήσουν μικρός και καυλωνες γιατί.. Γιατί έτσι ήθελε να κάνεις!

Ξανθο καρέ μέχρι τον ώμο, μπλε μάτια, μέτριο ανάστημα, λίγα παραπάνω κιλά (που εμένα δεν με ενόχλησαν, έχω και τα δικά μου..) Μικρό φυσικό στήθος και ωραίος γεμάτος κωλος!

Τα Ελληνικά της πολύ καλά, επικοινωνία φουλ, στο πρόγραμμα:
πίπα (χωρίς cim)
γαμησι (δυνατό, 3-4 στάσεις χωρίς παράπονα),
μασάζ (αρκετά καλό) και 2ος γύρος (με όρεξη, χωρίς άγχος) Γενικά αρκετά ήρεμη, με φιλάκια, χαμογελο και με καθοδήγηση για τις λεπτομέρειες..
Έβαλε αρκετό λυπαντικο κ της έγινε η σχετική παρατήρηση.
Δεν κάνει την διαφορά σε κάτι, εκτός από το ότι φαίνεται ειλικρινής και αν της φερθείς με τρόπο, στο ανταποδίδει.
Είναι ίδιο το επίπεδο της σε όλες τις υπηρεσίες! Δεν είναι για υπερβολές και έδειξε να ευχαριστιεται το sex!
Αν θέλετε να βγάλετε γούστα, μην την προτιμησετε.
Αν θέλετε μια gfe εμπειρία με ήρεμους ρυθμούς, θα σας περιποιηθεί!

Υ.Γ. Η Τατιάνα με έκανε να αναθεωρήσω τα θέματα μου περί Ρωσίδων κορασίδων!
Είχε επιδράσει έντονα η Αναστασία (αν θυμάμαι καλά) σε προηγούμενη κριτική μου.
Μιας και την ανέφερα, σήμερα φρόντισε να πάει να πει στην Σοφία για την κριτική μου, ενώ ήμουν εκεί, στο σαλόνι!
Η Σοφία το σχολίασε και της απάντησα ότι το κορίτσι δεν μου φέρθηκε καλά! Τι να κάνουμε;;;
Λήξη συναγερμού...
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 14, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, giorgiodelafuentes2, baroc και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού