Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 71 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 294420
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από πολύ καιρό και πάλι στην προτέυουσα σήμερα, τέρμα ορεξάτος και ενημερωμένος χάρην των συναγωνιστών και των πληροφοριών από εδώ μέσα, στον πρωινό καφέ λοιπόν αρχίζω το διάβασμα και η απόφαση λύφθηκε με ταχής ρυθμούς, μιας και ήμουν κοντά αποφάσισα να επισκεφτώ το Λέλας. Ακολούθησε το γνωστό σαλονάρισμα, 3 ασιάτισες, Ροζα, Μια και Ρεα. δεν ξερώ για πιο λόγο αλλά κλικ μου εκανε η Ρεα στο πρόγραμμα των 80 για μια ώρα και διπλή πιστολιά. Η Ρέα λοιπόν κατά δηλωση της 25 ετών και βερα Αθηναία, ο σωματότυπος της δεν είναι μοντελε έχει τα πιασιματακια της και από την μέση και κάτω είναι πάνω από το κανονικό έως και παχουλό, το στήθος 3αρι φυσικότατο. Είναι πολύ ωραίο τυπάκι και πολύ άνετη στην ψιλοκουβέντα. Στα του αγώνα ξεκινήσαμε με λίγα γλωσόφιλα και χάδια, στοματικό χωρίς και cim που το δέχτηκε με μεγάλη χαρά, μετά μασαζ το οποίο ναι μεν δεν είναι 100% επαγγελματικό αλλά πολύ τίμιο και άκουγε τις οδηγίες μου και άσκησε την κατάλληλη πίεση στα σημεία που της ζήταγα, γύρισμα ανάσκελα και συνέχεια με εξτρα περιποίηση στον μικρό μάστορα τόσο με λαδάκια όσο και με το στόμα, γύρισε στα 4 όπου στήνεται καταπληκτικά και αντέχει άνετα να μην πω ζητάει το έντονο σφυροκόπημα 'οπου μετά από κανένα 8-10λεπτο ήρθε η δεύτερη εκπυσοκρότηση, εφόσον υπήρχε ακόμα διαθέσιμη ώρα συνέχισε το μασαζ στην πλάτη. Ούτε βιασύνες ούτε κρυφοκοιτάγματα στο ρολόι. Το ίσως θα την ξανασυντούσα το έβαλα μόνο και μόνο γιατί μου αρέσει η ποικιλία στις κορασίδες, αλλά ήδη το σκέφτομαι σοβαρά για μια μεσοβδόμαδη επίσκεψη. Γενικά είναι πολύ τίμια και εργατική κοπέλα και σε καμία περίπτωση δεν έκανα δευτερη σκέψη για την συνάντηση.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ρέα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
MASTORAS
Μέλος
Εγγραφή:
17 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
169
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Poetjokey, NickBig1, black crow και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2023
Άλλος ένας ήρωας, όπως και ο από κάτω (προηγούμενη κριτική)...
Πως μπορείτε και γαμάτε κήτη;
Θα είστε fun των BBW...
12 Ιουνίου, 2023
damdim100 κητος δεν την λες την κοπελα, γραψαμε και εγω και ο προηγουμενος ακριβως για τον σωματοτυπο της, επειτα γουστα ειναι αυτά και bbw να ηταν, τα "στεγνα" και τα αδυνατα κορμια είναι πολυ ξερακιανα για τα γουστα μου πλεον, σημασια εχει οτι περασα καλά και ότι η κοπέλα την "ιδρωσε την φανελα".
review reaction 1 DAMDIM100
12 Ιουνίου, 2023
Έχεις δίκιο, είμαι υπερβολικός...
Δεν μου αρέσει ο κώλος της, που έχει φαρδιές λεκάνες και τα χέρια της που είναι χοντρά κάπως...
Δεν είναι BBW...
review reaction 1 MASTROBILL
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3