Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 368 10
Μασατζίδικα 815566
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τον τελευταίο καιρό έχουν πέσει κατακόρυφα οι διαθέσιμες καλές επιλογές του μαγαζιού , χοντρές , μπαζάκια , gilf , παρόλα αυτά συνεχίζω και το επισκέπτομαι σχετικά συχνά γιατί έχει χτιστεί μία πολύ καλή σχέση με την υποδοχή και ξέρω ότι δεν θα με "κρεμάσει" , αντίθετα θα κάνει το παν να με εξυπηρετήσει .
Έτσι έγινε και χθες λοιπόν και μετά την συνομιλία μας , μου κλείδωσε την περίφημη πλέον Βαλεντίνα για ένα δίωράκι :smiling-face-with-heart-eyes:
Το κορίτσι το έχω δει άλλη μία φορά στις αρχές , με παρότρυνση της κυρίας Σοφίας , στα πρώτα του βήματα .
Τώρα πρέπει να πάρεις αριθμό προτεραιότητας από την προηγούμενη τουλάχιστον Σπασίκλας
Μετά τά διαδικαστικά , πετσέτες , παντοφλάκια κτλ με άφησε για ένα πεντάλεπτο να οργανωθω . Ντουζάκι και αναμονή .
Το ΆΛΟΓΟ ήρθε πάλι στο δωμάτιο . Ουκρανή , όμορφο φατσακι ,
1,75+ , αδύνατη , αναλογίες μοντέλου , δυάρι βυζάκι και κωλαράκι που θα ζήλευαν 20χρονες .
38 δηλώνει με τα άπταιστα αγγλικά της αλλά και αν σου πει 28 δεν πρόκειται να μην την πιστέψεις . Το γαμημενο το γονίδιο της Βόρειοευρωπαιας σε αντίθεση με τις δικές μας Μπαλότσες μετά τα 30 ...
Άριστη στην επικοινωνία , ζεστό χαμόγελο , φιλική διάθεση . Έβαλε μουσική στο κινητό της και ήρθε κοντά μου . Ξεκινήσαμε με απαλά γλωσσοφιλα ενώ εγώ εξερευνούσα τα πάντα πάνω από το λευκό Ρομπάκι .
Το βγάλαμε και συνεχίζοντας τα φιλιά την έφερα στο κρεβάτι .
Ξεκίνησε ένα γλύψιμο ανακατεμένο με βαθιά φιλιά με γλώσσα και από τους δύο , δροσερή η γεύση της αναπνοής της αλλά κάπου εκεί έπρεπε να αναχωρήσω προς τα κάτω ...
Έκανα στο πλάι την στρινγκάρα της και έχωσα την γλώσσα μου βαθιά μέσα της . Μυρωδάτο μουνάκι , άτριχο , που υγραίνετε γρήγορα .
Άρχισα να τρώω γρήγορα αυτό δώρο της φύσης με ταυτόχρονα περάσματα από το πεντακάθαρο κωλοτριπιδάκι της . Είχε καυλώσει , κουνιόταν γύρω από την γλώσσα μου , έσφιγγε με τα χέρια της τα σεντόνια .
Είχα γίνει από ώρα μπετόβεργα , το κατάλαβε και με τράβηξε πάνω , μου έβαλε μαξιλάρι και μου είπε σειρά σου τώρα Μεγάλο χαμόγελο .
Βασανιστήριο παίδες .
Από τις πιο βασανιστικές πίπες που μου έχουν κάνει .
Αργή , με πιπίλισμα στην βάλανο , ρουφηγμα μέχρι την ρίζα , πάλι επίκεντρο στο κεφάλι , παιχνίδι με την γλώσσα , εχωνε τα αρχιδια στο στόμα της και τα πιπιλουσε .
Άντεξα οριακά ένα τετραλεπτο-πεντάλεπτο , ένιωθα τα μπαλάκια μου να θέλουν να εκραγούν Χεχε!
Έκανα σπασμούς από την ένταση , κατάλαβε ότι τελειώνω και ρουφούσε συνεχώς . Γέμισε το στόμα της χυσια , πολλά έσταζαν κάτω , συνέχισε να παίζει με το κεφάλι αλλά δεν μπορούσα να αντέξω άλλο . Η γλώσσα της ακουμπούσε πάνω στο καυλι μου και τιναζομουν . Έμεινα μαλακας για λίγο να ηρεμήσω , το κορίτσι έφυγε για τα απαραίτητα και γύρισε κοιτώντας με με γέλια .
Σηκώθηκα και εγώ ο ταλαίπωρος , μπανιαρίστικα και επέστρεψα κούτσα κούτσα Χαχαχα! .
Χρόνος υπήρχε άπλετος οπότε μετά από λίγη καυλάντα με τράβηξε στο κρεβάτι του μασάζ .
Λιώσιμο πραγματικό .
Επαγγελματικό μασάζ για ένα τέταρτο , με τα λαδάκια της πέρασε από παντού . Διέταξε να γυρίσω και μετά από λίγο επικεντρώθηκε και πάλι στο ζητούμενο . Πουτσομασάζ , με απαλές κινήσεις ακουμπούσε το κεφάλι με τα δύο δάχτυλα και έπαιζε το παιχνίδι της που ξέρει καλά ..
Πάλι με πήρε με το στόμα και άρχισε στο ίδιο τέμπο με πρίν .
Τώρα όμως μπορούσα να κρατηθώ . Όταν έγινα και πάλι την τράβηξα πάνω μου , επιτέθηκα με γλωσσοφιλα και την έσπρωξα στο κρεβάτι .
Κοντάρι όρθιο ο dimi , ανέβηκε πάνω με τα πατουσακια και έκατσε ...
Μοναδική αίσθηση , έβλεπα τα μουνόχειλα να βεντουζαρουν πάνω μου και να καρφώνεται με αυξανόμενη ένταση .
Την βούτηξα από την κωλάρα και έδωσα ρυθμό . Άγριο σφυροκόπημα , τα βογγητα έγιναν φωνές καύλας , την τραβούσα από τα μαλλιά και της έφερνα το πρόσωπο στο δικό μου και έδινε γλώσσα . Σε δυνατούς ρυθμούς δεν πολύαντεχει , ίσως και να μην της αρέσει οπότε ζήτησε αλλαγή .
Έκατσε στα 4 και περιμένε .
Μπήκα και εγώ σε πιο χαλαρούς ρυθμούς , χαϊδευα από κάτω τα βυζάκια της και σε συνδυασμό με όλο αυτό που έβλεπα μπροστά μου + τους ήχους που έβγαζε τελείωσα βαθειά μέσα στο ζεστό μουνάκι . Δεν βιάστηκε , με άφησε να στραγγίξω μέσα και άραξε δίπλα μου χαϊδεύοντας με .
Είδα ώρα στο ρολόι τοίχου , είχαμε ακόμα ένα 40λεπτο γεμάτο ,
Επικοινωνία και πάλι τέλεια , δεν είναι πονηρή να τρώει χρόνο , δοτική , ρωτάει πότε είσαι έτοιμος και τι ακριβώς θέλεις να κάνεις .
Εγώ διάλεξα ακόμα μία φορά το βασανισμό Ματάκι
Αλληλογλυφτικαμε , της έκανα εγώ μασάζ που της άρεσε , ένα 69αρι συναρπαστικό μέχρι που στέγνωσε η γλώσσα μου και μετά άραξα πασάς στον καναπέ για τον επίλογο . Τσιμπουκαρα , πάλι με τον δικό της ρυθμό , η πουτσα μου όμως είχε γίνει υπερευαίσθητη μετά από τόσο γαμησι και δύο χυσίματα . Ακουμπούσε το κεφάλι με την γλώσσα και τιναζομουν .
Είχα καιρό να ζήσω τέτοια αίσθηση και το τρίτο τελείωμα ήταν λύτρωση ...
Συμπέρασμα , όπως λέω και στον τίτλο αυτή την στιγμή το κορίτσι είναι μία όαση στην έρημο της Συγγρού .
Χωρίς να έχει φουλ πακέτο υπηρεσιών όπως παλαιότερες λαδοκορες , είναι μία πολύ δυνατή επιλογή ,σε εμφάνιση , σε χαρακτήρα και σε συμπεριφορά .
Άσε που γνωρίζει και την τέχνη του μασάζ γιατί οι περισσότερες δεν ... Εμείς οι ......αντα θέλουμε και κάποιο χρόνο να ξαναοπλισουμε , αν δεν το έχει η άλλη απλά κοιτάζεστε και παίζετε τις κουμπάρες Πλατύ χαμόγελο
Αυτά τα ολίγα , ελπίζω να ξαναπαίξουν δυνατά τα ρόστερ γιατί κρέμασε η δουλειά ... Καπέλο
Κόστος συνάντησης
160
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
dimigoall
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
24.119
Πόντοι:
20.486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, erethis72, black panther και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2023
Συμφωνώ κ επαυξάνω!
Κάποτε έδωσα 160 για μια χοντρή από το Magic . Όταν τελείωσε το μαρτύριο....πήγα Βαλεντίνα με 60€ κ ένιωσα άνθρωπος!
review reaction 1 dimigoall
03 Ιουνίου, 2023
Άρχισες και εσύ τά διωρακια? Money Mouth
Μία εσύ μια ό άλλος πάει τό κορίτσι θά τό κρεμάσει τό στρινγκακι Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 dimigoall
07 Ιουνίου, 2023
Να ρωτήσω κι εγώ ρε παιδιά..
Έχω κάνει 4 επισκέψεις στο ίδρυμα της Σοφίας, την 3η την ρώτησα για την Βαλεντίνα και στραβωσε η γριά..
Μου λέει: "αυτή έχει δικούς της πελάτες, κάνει αυτή κουμάντο.."
Και μου έκοψε την φόρα!
Θέλει να περάσεις από τις μισές για να σε αφήσει να κλείσεις ραντεβού με την ξακουστή Βαλεντίνα; Πώς δουλεύει το πράγμα;
S
SB2023
15 Ιουνίου, 2023
Λήξη συναγερμού, την βρήκα στις καλές της την Σοφία κι ενημερώθηκα σχετικά!
S
SB2023
19 Ιουνίου, 2023
Απο τις δυνατές παρουσίες το κορίτσι ...VFM
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5