Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 818834
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά από δύσκολη εβδομάδα.. Ετοιμάστηκα και βουρ στην κα Σοφία.
Οι διαθέσιμες επιλογές 3..
Μια gilf..
Μια (milf) Γιάννα
και η Αναστασία.
Η Αναστασία είναι Ρωσίδα 40+κάτι λιγο, μικροκαμωμένη, petite με φτιαγμένο βυζί (3αρι) και τα γνωστά φτιαγμένα χείλη.
Αν ξεχάσεις το πρόσωπο, είναι σα να πηγαίνεις με 20χρονο με φτιαγμένα βυζιά...
Στον αγώνα τώρα!
Μέτρια, έως ξενέρωτα.. εκτός από το μασάζ που κάτι κάνει σε σχέση με τις άλλες, είναι πολύ διαδικαστική σε όλα. Αυτή η ψύχρα που βγάζουν οι Ρωσίδες νομίζω θα πρέπει να γίνει case study!
Χωρίς να μου αρνηθεί σε κάτι... με ξενέρωσε ρε μάγκες με τα μούτρα της. Μηχανικές κινήσεις, τυπικό service και επικοινωνια που δεν βρήκα ποτέ ρυθμο. Δεν ζητήσαμε να σας βγάλουμε γκόμενα κυρία μου, αλλά και το εδώ είναι η τρύπα, μπες και πηδά, το πάει στο άλλο άκρο.
Τελικά στο ωριαίο πρόγραμμα.. κάναμε τα μισά, αλλά αφού είχα προπληρώσει, δεν είχα όρεξη για περαιτέρω κουβέντες..
Τα μάζεψα κι έφυγα και νομίζω ότι θα ζητάω και διαβατήριο από τις νοσοκόμες την επόμενη φορά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnstef, Rokko28, giorgiodelafuentes2 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2023
βρε φιλαράκο έχουν γραφτεί μόνο αρνητικές κριτικές για δαύτην και εσύ πάς και της δίνεις τον οβολό σου για να περάσεις καλά???? αφού είσαι μέλος γιατί δεν διαβάζεις τις κακοτοπιές και τα καλά νέα της ημέρας ώστε να περάσεις καλά???? αυτό δεν είναι το νόημα του να πληροφορούμε ο ένας τον άλλον και δημόσια αλλά και με πμ? Δεν μπορώ να σας καταλάβω ορισμένους αλήθεια
28 Μαΐου, 2023
Όλα τα δικιά έχεις.. δεν έχω μελετήσει όσο πρέπει και πάω χωρίς πρόγραμμα! Αγωνιστικούς χαιρετισμούς!
S
SB2023
03 Ιουνίου, 2023
μια από τα ίδια, συνάδελφε.
Κάπου στο τέλος του έτους την πήρα, δεν θυμάμαι αν έγραψα κριτική. Παγωμένη σαν τη στέππα της Σιβηρίας τον χειμώνα. Με το ζόρι κατάφερα να διεκπεραιώσω το σκοπό της επίσκεψης.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3