Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Ξενοδοχεία 82345
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλημέρα . Όπως σας είχα πει θα ξεκινήσω να γράφω κριτικές για τα ξενοδοχεία που πηγαίνω συχνά. :smiling-face-with-heart-eyes:
Το Gls Priamos είναι στο Μοσχάτο και προσωπικά με βολεύει γιατί είναι κοντά μου.
Το πάρκινγκ είναι δύσκολο γιατί έχει λίγες θέσεις ενώ γύρω υπάρχουν πολλά σπίτια και δεν βρίσκεις.
Καθαρό ξενοδοχείο αν και είναι παλιό . Μου αρέσουν τα καινούργια δωμάτια όπως η σουίτα στο ισόγειο η glamour. Στην υποδοχή είναι όλοι διακριτικοί και γρήγορη εξυπηρέτηση σε ποτά και φαγητά.
Θυμάμαι σε ένα 3ωρο ραντεβού είχαμε παραγγείλει πίτσα.
Έχω ωραίες αναμνήσεις και τα ραντεβού είναι πολύ καλά εκεί όπως σχεδόν σε όλα τα ξενοδοχεία.
Μου αρέσει το site και ο κόσμος εδώ.

Για τις ωραίες εμπειρίες δεν ξέρω αν θα γράψω . Το σκέφτομαι γιατί μερικοί μου λέτε ναι και κάποιοι όχι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Μικρό και άβολο
IMG-f726b0c863cb506d0d8da208ebbd4103-V
IMG-34081a8ef9c6c66ba276d4ca6a87c790-V
Αφροδίτη 38
Call-Girl
Εγγραφή:
1 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
8.436
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 O Mitsos, koukoskoukou, Elganador και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2022
το οτι γραφεις κριτικη για ενα χωρο που πας για τη δουλεια σου, προσωπικα το θεωρω πολυ κουλ και σωστο, γιατι ετσι δειχνεις και την αλλη πλευρα-αποψη... τη γυναικεια και της εργαζομενης συν τοις αλλοις, που ειναι εξισου σημαντικο για την ανεση της.
περιμενω και αλλες τετοιες κριτικες απο εσενα, αλλα και απο αλλα κοριτσια αν δουν.
και εννοειται να γραφεις οχι μονο τα καλα στοιχεια, αλλα και τα κακα.
review reaction 2 Αφροδίτη 38
14 Νοεμβρίου, 2022
Ευχαριστώ πολύ. Αυτό θα προσπαθήσω να κάνω !! Ουάου καρδιές!
23 Νοεμβρίου, 2022
Η πίτσα φαντάζομαι χωρίς κρεμμύδι...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3