Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Ξενοδοχεία 82345
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο και είχα θετικές εντυπώσεις. Η πρόσβαση εύκολη και βρίσκεις εύκολα να παρκάρεις στην περιοχή αν δεν έχει μπροστά στο ξενοδοχείο. Επίσης, μπορείς να πας είτε με το τραμ (στάση μοσχάτο) είτε με λεωφορείο, οι στάσεις είναι απέναντι του ξενοδοχείου σχεδόν. Προς το παρόν λειτουργεί μόνο η πλαϊνή πόρτα και εκεί έφαγα ένα μικρό άκυρο γιατί έχουν βάλει ένα μικρό χαρτάκι που λέει μπείτε από τα πλάγια και με είδαν όλοι που πήγαινα. Την ώρα που έμπαινα είχε δύο κοπέλες, μία στη ρεσεψιόν και μία στην boutique. Η κοπέλα που με εξυπηρέτησε ήταν διακριτική, χαμογελαστή και απίστευτα όμορφη...!!! Μου εξήγησε για τα διαθέσιμα δωμάτια, ζήτησε τα χρήματα μπροστά και έφυγα για το δωμάτιο. Το δωμάτιο που διάλεξα ήταν μικρό, δεν ήθελα σουίτα, είχε 2 σφραγισμένες πετσέτες, ήταν καθαρό, μόνο που μύριζε λίγο τσιγάρο από τους προηγούμενους. Το κλιματιστικό δούλευε μια χαρά, μέχρι που το έκλεισα γιατί είχα παγώσει. Για τη δουλειά που το θες μια χαρά και οικονομικό. Δεν άκουσα τίποτα θορύβους από έξω, τώρα αν ακουγόμουν εγώ δεν θα το μάθω ποτέ. Τέλος στη τηλεόραση το 1 κανάλι που είχε με τσόντες ήταν από τα παλιά ( έπαιζε η Sasha Grey). Σου δίνει πολλές επιλογές στα δωμάτια και από οικονομικής άποψης. Τα 7ρια μου είναι 10ρια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2022
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
556
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, Bartender 74, maradona7

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού