Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 180 10
Ξενοδοχεία 139775
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Χώρος (γενικά)
 
5.0
Καθαριότητα
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
6.0
Διακριτικότητα
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το συγκεκριμένο ξενοδοχείο το έχω επισκεφθεί αρκετές φορές και ήρθε η ώρα να σας πω την δικιά μου άποψη.

Καλά δωμάτια, όχι τίποτα το τρομερό και οικονομικά θα έλεγα. Το πάρκινγκ τους δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ γιατί δεν έχω βρει χώρο. Είναι μικρό, αλλά δεν συνηθίζω να παρκάρω και δίπλα στα ξενοδοχεία. Ευγενικό το προσωπικό, ειδικά ο κύριος που έχουν τα βράδια στην ρεσεψιόν. Διακριτικός και ήρεμος. Μια νέα κοπέλα, μελαχρινή με ξανθό μαλλί, είναι πολύ καλύτερη από κάποιες Ρωσίδες βίζιτες που έχω πάρει. Οι παλιοί ξέρετε ποια εννοώ.

Τα αρνητικά τους είναι όμως αρκετά. Έντονος θόρυβος από πόρτες στα διπλανά δωμάτια σε μεγάλο βαθμό, ομιλίες από το προσωπικό έντονα έξω από τις πόρτες και γενικά ένα μικρό χάος ακόμα και τις βραδινές ώρες. Δεν έχουν μεριμνήσει για την ηχομόνωση και είναι πολύ κακό αυτό. Αλλά ξενοδοχεία, δες Πρίαμο Παγκράτι, πόλεμος γίνεται από έξω και δεν καταλαβαίνεις τίποτα.

Με λίγα λόγια, φτηνή και τίμια επιλογή για όποιον μένει κέντρο και δυτικά, για άμεση πρόσβαση αλλά έχει πολλά ακόμα να διορθώσει το συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Ίσως να μην έχω πέσει στο κατάλληλο δωμάτιο και να καταλαβαίνω όλα αυτά. Βλέπουμε στην πορεία!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Αυγούστου 15, 2022
Πρόσβαση
Δύσκολη
Parking
Μικρό και άβολο
Poseidon7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.578
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Ntaffy2, kwstasxat και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2022
Πηρες βιζιτα μέσα από το ξενοδοχείο; εννοώ πας εκεί και έχει βίζιτες και παιρνεις; με μπέρδεψε αυτό που έγραψες για μια μελαχρινή με ξανθό μαλλί.τι ήταν αυτη; ρεσεψιονιστ; η βιζιτα;
V
Vagra7
23 Σεπτεμβρίου, 2022
Ρεσεψιονίστ αδελφέ. Βραδινή. Μέσα στην καύλα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2