Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Ξενοδοχεία 82346
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Χώρος (γενικά)
 
5.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
6.0
Διακριτικότητα
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Για ξενοδοχείο με θεματικά δωμάτια έχει καλούτσικες τιμές αλλά υπάρχουν και καλύτερες τιμές για θεματικά δωμάτια.
Ο υπάλληλος υποδοχής παρότι νεαρός έμοιαζε να αγχώνεται και να δυσκολεύεται να παρουσιάσει τα διαθέσιμα δωμάτια κοιτώντας ανάμεσα στο υπολογιστή για διαθεσιμότητα και στο tablet για εικόνες, ενώ ξέχναγε και τις τιμές ανά δωμάτιο.
Δεν πήγα με αυτοκίνητο αλλά είδα ότι το πεζοδρόμιο που είχε για χώρο στάθμευσης ήταν γεμάτο και αν είχα, δεν θα μπορούσα να παρκάρω, χώρια οι επόμενοι.
Έτυχα προφανώς σε ώρα/μέρα που είχε πολύ κίνηση (΄η δεν είχε αρκετό προσωπικό να ξεκαθαρίζει έγκαιρα τα χρησιμοποιημένα δωμάτια) και μου εδόθησαν μόνο 3 επιλογές, ευτυχώς η μια έστω ήταν οκ, οι άλλες 2 δεν θα ήθελα να αναγκαστώ να πάρω.
Το μπάνιο τους πολύ καθαρό, αρκετά πιο καθαρό από τα περισσότερα του είδους. Μόνο 2 συνολικά πετσέτες στο δωμάτιο, ευτυχώς σφραγισμένες.
Σχετικά μικρή η ντουζιέρα, (ναι φταίω κι εγώ που είμαι τεράστιος, αλλά σε ξενοδοχείο ημιδιαμονής περιμένεις λίγο προσοχή στο χώρο και εκεί).
Όπως σημειώθηκε και σε άλλη κριτική δεν είχε αντισηπτικά στα δωμάτια. Επίσης δεν είχε έστω ένα προφυλακτικό στα δωμάτια, μάλλον για να έχει κίνηση και ο αυτόματος πωλητής στον διάδρομο, που όμως δεν λειτουργούσε.
Οι ταινίες στα ιδιαίτερα κανάλια του, μοιάζανε να είναι περίπου 20ετίας.
Παρόλο που για να μπεί κανείς στην κύρια είσοδο πρέπει να χτυπήσει κουδούνι και να του ανοίξουν, διαρκώς υπήρχε κάπου κάποια συνάντηση είτε στους διαδρόμους, είτε στην υποδοχή κτλ με άλλους επισκέπτες. Ειδικά όταν έβγαινα περίμενα κάποια ώρα να εξυπηρετηθούν κάποιοι επισκέπτες πριν εξοφλήσω εγώ το λογαριασμό μου, πράγμα που έκανε τους επισκέπτες αυτούς να αισθάνονται άβολα.
Μαζί με παραγγελία για ποτά αναψυκτικά, φέραν, σφραγισμένους ξηρούς καρπούς και από 1 νεράκι δώρο.
Πολλές διαφημίσεις για βοηθήματα κτλ, λίγο αστείο, λίγο άβολο, άλλο ένα cult στοιχείο.

Δεν είναι η πρώτη μου προτίμηση αλλά αν βρεθεί η ευκαιρία θα ήθελα να δοκιμάσω και κανένα άλλο δωμάτιο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2022
Πρόσβαση
Εύκολη
Paliotsarkadoros
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
3.790
Πόντοι:
7.185
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Bartender 74, Masazonomaxos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού