Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 180 10
Ξενοδοχεία 139669
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
8.0
Διακριτικότητα
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πολύ λίγο περπάτημα και είσοδος από μπροστά λόγω περπατήματος από Μετρό.
Ευγενικό και διακριτικό προσωπικό, μου ζητήθηκε πιστοποιητικό και παρέλαβα κλειδί, τηλεκοντρολ και χειριστήριο aircondition.
Το δωμάτιο στον 3ο όροφο είχε πολλά συν, αλλά και χτυπητά αρνητικά.
Το τεράστιο συν είναι ότι ήταν ευρύχωρο και άνετο, δεν μπούχτιζες, όμορφα διακοσμημένο.Μεγάλο χαμόγελο
Καθρέφτες γύρω από το κρεβάτι και στο ταβάνι.Ματάκι
Μου άρεσε η δερμάτινη πολυθρόνα στο πλάι του κρεβατιού.
Φυσικά ήταν καθαρό (μέχρι να πάω) με 2 μπουκαλάκια νερού και 2 μπισκοτάκια συσκευασμένα. 2 πετσέτες προσώπου και σώματος, 2 μπουρνούζια και καθαρά σεντόνια.
Μικρό μπάνιο όμορφα και λογικά χωροθετημένο, με σαπουνάκια συσκευασμένα (2) αφρόλουτρο εντός ντουζιέρας (με ζεστό νερό), ΜΕ τζαμαρία που έκλεινε, τουαλέτα καθαρή και χαρτί.
Πραγματικά μου άρεσε σαν δωμάτιο όμως τα αρνητικά είτε με ευθύνη του ξενοδοχείου είτε σε σύγκριση με άλλα, το κάνουν επιλογή ανάγκης αντί επιλογή γούστου! (εξού και ο τίτλος Ματάκι)
Πιο πολύ με ενόχλησε η έλλειψη παντόφλας. Δε μου αρέσει να περπατάω ούτε ξυπόλητος ούτε με κάλτσες ούτε με παπούτσια εντός δωματίου ούτε να φαντάζομαι τι μπορεί και πως να έχει πατήσει τη μοκέτα. Αναγκαστικά οι πετσέτες τοποθετήθηκαν στο πάτωμα για μια ασφαλή πορεία από το μπάνιο στο κρεβάτι. Κεφάλι σε τοίχο!
Δεύτερο αρνητικό η έλλειψη καλόγερου να κρεμάσεις ένα μπουφάν ή ρούχο. Η ντουλάπα είχε μόλις 2 κρεμάστρες.Money Mouth
Τρίτο δεν είχε ένα ψυγειάκι. Μπορεί το χειμώνα να μην παίζει ιδιαίτερο ρόλο αλλά το περισσότερο καιρό έχουμε ζέστη. :(
Στα 22 ευρώ, χθες δεν δεχόταν pos, είναι καλή περίπτωση ως λύση ανάγκης ενώ μπορεί να θεωρηθεί πολύ καλή λύση αν δεν ενοχλούν τα αρνητικά που ανέφερα.Έτσι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Μαρτίου 15, 2022
Πρόσβαση
Εύκολη
Yatoputso
Ανώτερος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
3.596
Πόντοι:
5.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Annapurna, maradona7 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2022
Φίλος καλησπέρα έχουν παντόφλες πάω χρονιά απλά έπεσες στη περίπτωση που περίμεναν παραλαβή υπάρχει πολύ έλλειψη στην αγορά τους ρώτησα κιόλας για αυτό στο γράφω! Πιστεύω από παροχές είναι top κ πάνω απ' όλα καθαρό!!! Ελπίζω να βοήθησα!
review reaction 1 Yatoputso
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1