Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 182 10
Ξενοδοχεία 140751
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
6.0
Διακριτικότητα
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Και αυτή η κριτική είναι σαν σχόλιο και χρωστουμενη της eleanna.
Για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο τώρα εκτός ότι για πολλούς είναι η πρώτη επιλογή είναι κέντρο διερχομένων...
Το πάρκινγκ απογευματινές ώρες και νωρίς το βράδυ ενδέχεται να είναι γεμάτο.Βεβαια κάπου θα βρεις,έχει και πιο μικρό δίπλα αλλά και αυτό γεμίζει...Η ρεσεψιονίστ είναι με τα φεγγάρια τους ποτέ χαμογελαστές πότε σε κόφτες απαντήσεις...
Δωμάτιο απλό στα 22 και εδώ όπως στο lacoba ένα ευρώ διαφορά έχουν αν και ούτε θυμάμαι τι ρέστα πήρα από τα 25...Πλέον δίνουν και δύο ποτήρια κρασί με την τιμή του δωματίου.Τα υπόλοιπα έχουν χρέωση.
Τα δωμάτια πλέον τώρα λόγω ότι γίνεται κάποιες φορές χαμός έχουν μυρωδιά από τσιγάρο.Το έχω επισκεφτεί δύο φορές και τις δύο το είχε αυτό το θέμα.Ειδικα στον πέμπτο όροφο...Το σαλόνι αναμονής κάτω δεν είναι και πολύ διακριτικό επίσης...Το αναφέρω σε περίπτωση που χρειαστεί κάποιος να περιμένει...
Για μένα σαν επιλογή θα το έχω μόνο ως λύση ανάγκης.Δεν θα το έβαζα στις πρώτες επιλογές μου για τα παραπάνω αναφερθέντα...
eleanna εδώ να δεις κέντρο διερχομένων...Ο priamos Παγκράτι μπροστά του δεν είναι τίποτα...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2021
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Δεν είχε καθόλου!
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
6.650
Πόντοι:
7.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, geroksouras, olddog και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2021
@Jelly Bean Phd έχεις παρει στα πονηρά ξενοδοχειάκια.. χαχα
Να εισαι υγιής, γεμάτος όρεξη & διάθεση, να συνεχισεις να περνας όμορφα & να μας δινεις πολλες πολλες πληροφορίες για απο τις εξορμήσεις σου! ❤
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1